Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Folyton veszekszünk a férjemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton veszekszünk a férjemmel, de még szeretem, nem tudom, elváljak-e?

Figyelt kérdés
Van egy 15 hónapos babánk. Folyton veszekszünk, ha beszélünk, de leginkább nem is beszélünk egymással, ő számítógépen játszik a haverokkal, és nem akarja, hogy zavarjam benne. A gyerekkel kapcsolatban nem segít semmit, mert ő dolgozik, és itthon ki kell kapcsolódnia a gép előtt. Beszéltünk erről, ígéri, hogy több időt tölt velem és a babával, de pár nap után megy minden úgy mint előtte. Ennek ellenére még szeretem, de egyre rosszabb a helyzet. Volt más is hasonló helyzetben? Volt kiút vagy csak a válás?
2011. aug. 19. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ne add még fel. Biztos, hogy az ő életét is nagyon megkavarta a baba jelenléte, nem tudja hogyan is bánjon vele, ez a férfiaknak nem jön úgy ösztönösen. Persze 15 hónap már azért idő..

Nem tudom, hogy mennyire próbálsz a felesége is lenni nem csak a gyereketek édesanyja.. ne hagyd, hogy eltűnjön az intimitás a kapcsolatotokból. És ne a gép előtt hagyd őt kikapcsolódni, hanem inkább együtt menjetek el valahova, vagy csak nézzetek meg egy filmet, maszírozd meg.

2011. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet ez a vége most így nyálasan hangzott.. de helyre kell állítanotok a férfi-nő kapcsolatot kettőtök között.
2011. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szívesebben maradnál egyedül a babáddal?

inkább dolgozz rajta, hogy javuljon a kapcsolat. megáll az eszem, hogy rögtön válást emlegetsz... mindenkinek nehéz egy féléves gyerekkel, a kapcsolatok nagy erőpróbája ez... te meg azonnal feladnád.

mindketten megérdemlitek egymást.

2011. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gyereket passzold le 3 napra a nagyihoz vegyél valamelyik kuponos oldalon valami olcsó wellnesshétvége kupont és kettesben menjetek pihenni
2011. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen apa az, aki nem foglalkozik a gyerekével?

Egy igazi apa otthon a számítógépet bámulja, hanem a gyerekével foglalkozik!!!


Én úgy látom, hogy elkényelmesedett és nem érdekli a családja!

Nagyon úgy néz ki! Ha fáradt lenne aludna, tehát ez nem jó ok arra, hogy hanyagolja a családját!

Valószínűleg éretlen volt a családalapításra.

2011. aug. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mondanám neki, hogy ha továbbra is ilyen gyerekesen viselkedik elfogod hagyni.
2011. aug. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ilyan szerintem nem érdemli meg, hogy még te nyald ki a seggét, még te vidd wellneszezni. Ha 15 hónap alatt nem foglalkozott a gyerekével, mert a haverok, meg a gépezés fontosabb volt, akkor ilyen is marad, és nem hiszem, hogy a háztartás meg a gyereknevelés mellett még neked kéne a kedvében járnod. Ő mikor vitt el déged wellneszezni, mikor masszírozott meg stb? Nagy eséllyel ha erre a viselkedésére még úgy reagálsz, hogy a kedvében jársz, akkor csak méginkább megerősíted abban, hogy nincs semmi gond azzal ahogy él, és MINDENT megtehet, mert te majd gürizel a kapcsolatotokért, és ő minél bunkóbb , te annál többet teszel érte. De ezt nyilván csak ti tudjátok megoldani, vagy így vagy úgy.
2011. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amin mindig meg vagyok lepődve, pl filmeken, hogy úgy ábrázolják a férfi és a nő közötti különbséget, hogy alapban a nő a rendkívül szenzibilis, a figyelmes, a romantikus, a férfi meg a tuskó, akit a sörön meg a focin kívül nem érdekli semmi, a férfi felejti el az évfordulókat és az ünnepeket, nem kis sebet ejtve a nők érzékenyebb lelkén, stb. Aztán utána meg, ha párkapcsolati konfliktusra, netán nagyobb gondok rendezésére van szükség, akkor a férfi az, aki mentené a kapcsolatot, a korábban még igen házasságpártinak tűnő nő pedig csak összeszorított fogakkal és ajkakkal sziszegi, hogy „szakítás/válás” (inkább így: szkts/vls) és olyan szinten rideg és érzéketlen, hogy már-már antiszociálisnak tűnik. Nem tudom, hogy a való életben is ez van-e vagy csak sok a nőgyűlölő filmrendező, de az előző példámban a Rózsák háborúja című Kathleen Turner-Michael Douglas film jutott eszembe.


Mintha a nőket valami akadályozná abban, hogy megbeszéljék a gondokat, ehelyett inkább hagyják addig fajulni, amíg rámondható a férfira, hogy „nem veszi észre magát” és akkor jöhet a rideg szkts/vls.



Nem inkább beszélgetni kellene sokat, sokat, sokat?

Mondd meg neki, hogy ha így folytatja, bajok lehetnek, de még nem késő. Csak akarjon ő is tenni valamit.

2011. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!