Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öngyilkos? Nem bírom!

Öngyilkos? Nem bírom!

Figyelt kérdés
Én egy 15 fiú vagyok aki nagyon rossz kapcsolatba van most az apjával.Az a leg nagyobb baj hogy semit nem tetem még amire büszke lenne apám vagy anyám mindig csak a szomoruság amit okozok nekik.Az öszes családtagom letett már valamit az asztalra a bátyám informatikus diplomás van a családba én meg egy szakmunkás képzőbe járok 2 évégi erdményel.Az bánt a leg jobban hogy mindent megkaptam ami kellet és semit nem birtam viszonozni csak a szomorúságot. És már aszt mondom hogy jobb lene itt hagyni őket.
2011. jún. 18. 19:10
 1/9 anonim válasza:
83%
15 évesen nincs is nagyon mit letenned... és a nyelvtankönyvet nézd azért még át.
2011. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
15 évesen miért gondolod, hogy olyan sokat várnának el tőled? Lesz még idő rá hogy kibontakozz, szerezhetsz még millió diplomát te is :) Csak az a legfontosabb hogy megértésben legyetek egymás mellett, meg bizalomban. Ezt tudom elmondani. 18/F
2011. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Azt,hogy 15 évesen még nem tettél le semmit az asztalra ez érthető is,hiszen még nincs miért letenni.Ne a bátyád diplomájával gyere,hiszen ő sem 15 évesen tette le az asztalra.Azt hogy 15 évesen szakmunkásba jársz,az dicséretes.Legalább lesz egy jó szakmád(és máris valamit letettél az asztalra) De azt hogy csupa kettes eredménnyel az igenis a te hibád! Ezért szégyellheted is magad,a szüleid nem tanulhatnak helyetted!

Azt hogy öngyilkos akarsz lenni..Nos erre csak ezt tudom írni:"Aki hülye az haljon is meg"

2011. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
van aki még 25 évesen sem tud mit felmutatni a szüleinek.Ne akadj ki ezen,még nagyon fiatal vagy.
2011. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
75%

Kezdésnek keresgélj az Osiris kiadó könyvei között, hidd el, gyorsan megtanulsz helyesen írni :)

Utána pedig szedd össze magad! Sokkal egyszerűbb nekiállni tanulni, mint öngyilkosságot elkövetni.

2011. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már nem lehet mindenki zseni én sem voltam az. De attól nem kell megölnöd magad. Hidd el lesz az életben még sok olyan dolog ami nem fog tetszeni de várnak rád jó dolgok is. Hiszen még gyerek vagy fogalmad sincs mit hoz a jövő. De feladni nem szabad.
2011. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szabó László96 válasza:
Úgy tűnik szereted a családod, ha meg szeretnél felelni nekik. Az öngyilkossággal csak még jobban megbántanád őket és akár tönkre is tennéd az életüket. Próbálj tanulni, törekedni, de azt se feledd, hogy nemcsak jó tanulmányi eredmlnnyel tehetd boldoggá a családodat. :)
2011. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Öngyilkos legyél, nincs más választás.
2011. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szabó László96 válasza:
a mozgas, a sport segit kikapcsolodni ha nem is vagy profi :)
2012. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!