Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a 26 éves lányod öngyilkos...

Ha a 26 éves lányod öngyilkos akarna lenni mit tennél?

Figyelt kérdés

folyton sír hogy nem tud változtatni az életén ,de nem depressziós ,mert amint társaságba kerül érzi hogy szeretik kiegyensúlyozottá válik .De ez ritka az utóbbi időben ,általában magányos ..és egyre magányosabb .Sokszor engem hív mert nem tudom mást ..


Nem volt még egy normális kapcsolata sem ahol tényleg szerették volna egymást..


Nagyon aggódom :(

Mindig azt mondja h nem ide való, nem találja a helyét és hogy annyi fájdalom van benne hogy egyszer elszakad a cérna végleg..


2011. aug. 31. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legalább a család mutassa ki a szeretetét és foglalkozzon vele.
2011. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Amelyik kutya ugat, az nem harap... Általában olyan emberek lesznek öngyilkosok, akikről az ember legkevésbé sem gondolná, hogy iylen szándékai vannak. Ő nem lesz az.
2011. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos nem két hét alatt alakult ki. Pszichológusnál járt valaha? Lehet, hogy tudna segíteni. Nehogy baj legyen!
2011. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%

Az a baj,hogy csak siránkozik,de semmit nem tesz annak érdekében hogy jobb legyen az élete..Nem nyafogni kell,hanem ismerkedni másokkal,menni mindenfelé,barátkozni,új célokat keresni.

Komolyan nem értem a mai fiatalságot.Itt ez a csodás találmány aminek a neve Internet.Annyi emberrel barátkozhat amennyivel nem akar.A világ bármely pontjáról beszélgethet másokkal.

Én ha a lányom ilyen helyzetben lenne,mindenképpen azon lennék,hogy valami hobbit,vagy valami elfoglaltságot találjunk neki.

Az öngyilkosság semmire sem jó.Csupán csak azt mutatja hogy gyáva volt az illető az élethez..

ÓÓÓÓÓ bárcsak újra 20-26 éves lehetnék..Annyi mindent csinálnék..

2011. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

járt pszichológusnál és nem segített neki. Én a magányosságtól féltem, aztmondja nem ide való sosem,mármint erre a világra sosem alakulnak jól a kapcsolatai.


nem sok önbizalma van szegénykének pedig szép lány :(


Én sokat dolgozta mindig is van még két kisebb nemigen tudok vele foglalkozni ..

2011. aug. 31. 21:20
 6/17 A kérdező kommentje:

gyenge lelkű szegényem -úgy vágyik egy falat szeretetre mint más a levegőre és ezt kihasználják nála .


Sok dolgot megpróbált h legyenek barátai de nem lettek ,pedig vannak hobbijai ..csak sokszor mondja -Anya nincs perspektívája az életemnek így.

2011. aug. 31. 21:24
 7/17 anonim ***** válasza:
És mi történt a pszichológusnál? Mennyi ideig járt? Pedig valamit nagyon rosszul csinál, ha nem alakulnak jól a barátságai, úgy, hogy vágyik rá, és próbálkozik is. Szakember segítségével rá tudna rájönni, hogy mit csinál rosszul. Valahogy vissza kéne irányítani segítő kezekbe, mert elég elkeserítő, hogy 26 évesen ilyen kilátásnak lásson mindent.
2011. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

én nagyon féltem :( mais zokogva hívott alig tudtam megnyugtatni


köszönöm aki írt.

2011. aug. 31. 21:38
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez szomorú, nem tudom mivel lehetne rajta segíteni,

de ez csak valamilyen depresszió lehet nála, szedett valami gyógyszert ha igen volt valami hatása?

2011. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak időszakjaim, amikor öngyilkos akarok lenni. Éppen azért mert úgy érzem nem szeretnek, és mert még egy normális kapcsolatom sem volt. A szüleim mellettem állnak, de az nem javít a helyzeten. Szóval persze, mindig legyetek ott, de nem hiszem, hogy az lenne a gyógyír. Én sem találtam még rá sajnos. De amikor boldog vagyok, akkor igazán azért érzem annak magam, mert ott egy helyes srác, vagy mert egy barátnőm valami olyansmit mond, amit nem sok embernek az életében. Vagy ilyenek. Persze ez nem rajtad múlik, de szerintem szereti az életét és titeket annyira, hogy nem fogja megtenni. Én sem fogom. Soha...Tényleg...Azok csak múló hülyeségek. Amikor magányosnak és renkívül depressziósnak érzem magam.
2011. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!