Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mit lehet csináln...

Szerintetek? Mit lehet csinálni? Szinte terrorba tart!

Figyelt kérdés

nyolcadikos leszek szeptemberbe, van egy fiú osztálytársam, aki szinte terrorba tart!

Megkérdezte hogy járok-e vele, én meg mondtam neki, teljesen udvariasan hogy legyünk inkább barátok...

Most viszont terrorba tart.. Tesója is megkérdezte tőlem ugyanezt, és most nem is tesója akarja tudni hogy járok-e vele hanem inkább ez a fiú...

Buszon mondta azt mikor jöttünk haza évzárórol hogy "legyél msn-en mert ha nem bele verem a fejed a bizonyitványba"

Milyen jogon gondolja ez a fiú ezt??

Ez a fiú már hetedik közepén vert is meg! Az is azért volt, mert mi már jártunk és nem tetszett neki hogy szakítottam, és ezért folyamatosan baszt*tott, minden ribanc voltam...


2011. jún. 18. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Szólj a szüleidnek!
2011. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok, túl ciki lenne, főleg hogy itt a nyár, szeptemberbe majd kiderül mi lesz...
2011. jún. 18. 19:14
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne azzal foglalkozz, hogy ciki,vagy nem.Egyetlen fíú sem beszélhet veled így!Érted??? Tovább is terrorizálni fog! Nem beszélek a holdba, értsd meg!Szólj a szüleidnek, hogy állítsák le!!!Azonnal!
2011. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Szólsz, vagy így marad.. Az első elmondta mit csinálj, minek írod ki a kérdést, ha nem vagy kíváncsi a válaszokra...?
2011. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem cikibb címlapra és híradóba kerülni azzal, hogy "a fiatal lányt féltékenységből brutálisan bántalmazta (illetve tetszés szerint behelyettesíthető) osztálytársa, és mindez megakadályozható lett volna, de a lány senkinek nem szólt, mert ciki."
2011. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

rohadna meg a g**i feje, hogy a jó k anyjába gondolja hogy terrorba tarthat egy nőt... na bocsánat csak muszáj volt :)

az ilyenektől rosszul vagyok

2011. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szólj az ő szüleinek akkor, ha a sajátodnak nem akarsz...
2011. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon is tudom hogy igazatok van.. És tudom hogy szólni kéne, hisz megint az lesz hogy, minden Ribanc leszek... Nem tehet én arról hogy nem bírja ha vissza utasítják... Ha folytatódik szeptemberbe akkor szólni fogok, addig nem mert úgysem találkozunk...

De mindenképp szólni fogok, ha szeptemberbe ez végett, piszkál akkor is

2011. jún. 18. 19:26
 9/13 anonim ***** válasza:
én a helyedbe szólnék pár havernak vagy nagybáttynak ha van hogy kössenek bele és hogy mondják meg hogy ha mégegyszer belédköt akkor szétverik a képét
2011. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Van két nagy bátyám... De nem tudom mi lenne a jó.. Barátnőmtől ha megkérdezem hogy szerinte igazatok van-e akkor csak annyit mondd hogy "nem tudom" Úgy érzem mintha Ő (is) cikinek érezné ha szólnék a bátyáimnak vagy a szüleimnek :-( Jó persze mostANÁBAN NEM DIVAT, DE AKKOR IS :-( MEDDIG TÜRJEK? MEG EZT KI TŰRNÉ MÉG?
2011. jún. 18. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!