Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ha az anyuka a...

Normális dolog ha az anyuka a 14,5 éves lányát nem engedi ki a barátnőivel egy picit este 9:10 kor?!

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 21:39
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
67%
Normális dolog.Amig az ember a szüleivel lakik fogadjon szót,majd csavaroghat ha külön lakik.Amúgy az esteek többségében inkább félti a gyerekét minthogy rosszat akarna,de persze ezt egy tininek nem lehet megmagyarázni.Le kell ülni és megbeszélni a szülövel hogy bizzon meg benne nyugodtan és ha bizonyitja is a dolgot többször akkor ki lehet engedni nyáron,föleg hétvégén,ha megbizható a gyerek.
2011. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
49%

"majd csavaroghat ha külön lakik"


Ismerek valakit,akit így neveltek. Bosszúból ahogy különköltözött úgy viselkedett, mint egy durva kamaszkorral küzdő lány. Nem az ő hibája, hogy ilyen lett.

2011. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
55%
Nem azt írta a kérdező,hogy diszkóba mennek,vagy egy kocsmába tele részeg faszikkal,és nem is éjjel 2-kor csavarog vhol....a "kimenés" nálam annyit jelent,hogy utcára,játszótérre,sétálni egyet,ilyesmi...ez szerintem teljesen megengedett.Én kiengedném a lányom,feltéve ha nem mennek messzire,és a megbeszélt időpontra otthon van.Nem tudom miért kell ebből ekkora ügyet csinálni....vagy talán le kéne feküdnie este 8-kor?
2011. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
92%
Persze, maradjon tovább, de ne este 9-kor INDULJON EL!!!
2011. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
55%
14 éves kislányok este 9 után ne mászkáljanak sehová, még nyári vakáció alatt sem
2011. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy este 8 után a kiskorúaktól elkérik a személyit és be is vihetnek a kapitányságra
2011. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
51%

Igen. Gyerekeknek semmi keresnivalója az éjszakában.


Először 18 évesen maradtam el sokáig a barátnőimmel. Semmiről sem késtem le, amúgy nem egy extra élmény, mint az sokan képzelik a tinik közül. Dumáltunk, mászkáltunk, hazakísértük egymást, és szevasz.

Pár év is iszonyat sokat számít az ítélőképesség szempontjából.

2011. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
48%

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:47:

És teljesen normális avgyok semmi bajaz életemmel...

Én elhiszem, de az írásoddal annál inkább van....

2011. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
68%
Normális. Amúgy nappal is tudnak találkozni, nem lehetnek olyan elfoglaltak, hogy csak este van rá idő.
2011. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
30%
attól mert valaki kapkodva ir és nem figyeli egyfolytában a helyesirási hibáit a neten attól még normális életet él...nem az irásomat kellene fikáznod hanem az életedet hamár csak abba tudsz belekötni ;)
2011. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!