Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ha az anyuka a...

Normális dolog ha az anyuka a 14,5 éves lányát nem engedi ki a barátnőivel egy picit este 9:10 kor?!

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 21:39
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ezt ennyiből nem lehet megítélni. Függ a gyerektől, a környéktől, a barátoktól, meg attól, hogy mennyire megbízható, időben haza szokott-e jönni, felveszi-e a telefonját, ha a szülők hívják, szokott-e kamuzni...stb stb. Én ennyi idős koromban szerencsére jó környéken laktam, és egy körre a háztömb körül a szomszédban lakó barátnőmmel leengedtek a szülők, azzal a feltétellel, hogy egy kör, telefon nálam, és utána a lépcsőházban, vagy a lépcsőház ajtajánál beszélgetünk tovább. Nem is éltem vissza soha a lehetőséggel.

A kérdezőnél is a "leengedés" szerintem is valami olyasmit jelenthet, hogy le a kapu elé, vagy a ház elé. Úgy érzem, ha megbízható, meg nem veszélyes a környék, nem a világvégére mászkálnak és nem hajnalig, akkor nem látom nagy akadályát.

2011. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
43%
A helyesírás nem attól függ, hogy figyelsz-e rá. Annak magától kéne jönnie, kicsi szívem. ;)
2011. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
40%
figyelj csak dráága...ha kapkod az ember nemfigyel oda ilyenekre ;)... de látom neked más dolgod sincs minthogy a másik helyesírását nyomon kövesd...bocsmár hogy lemertem irni a véleményemet, tapasztalataimat, temeg szegény lánynak egy normális tanácsot sem tudtál irni!!...én segíteni jöttem ide nem egy ilyen primitiv személlyes veszekedni mint te...először adj hasznos választ a kérdezőnek és majd utánna tárgyalhatunk ;)
2011. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%
de tessék csak hogy örüljön a szíved odafigyeltem ;)..mostmár jót fogsz aludni éjszaka??? szánalmas vagy xD menj és éld ki magadat máshol jó??? gondolom ide járkász kiélni magadat mert a magánéletedben már szóba sem áll veled senki:) hát igy megy ez ha rossz máj az ember...
2011. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
0%
bocsi egy Ú betű kimaradt...remélem megbocsájtod nekem ;)...a kérdezőtől meg elnézést h 3x is irtam igy a végére :) több nemfordul elő :))))
2011. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
86%

Engem sem engedtek annyi idősen, és elfogadtam, bár örültem volna, ha néha egy picit tovább engednek, de nem lázadoztam. 9-ig lehettem kint, egyszer mentem haza negyed 10-kor, akkor is úgy leordítottak hogy máskor inkább mentem haza időben. Ha elfogadod és nem hisztizel miatta akkor aztán nem lesznek gondok :) Engem most már elengednek mondhatni bárhová normális kereteken belül - talán nem nagy dolog de elég szigorúak a szüleim.

17/L

2011. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is normális.
2011. jún. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
20%

tegnap 22:19

az ítélőképességen és az hogy meg tudom védeni magam 13 éves korom óta constans..most 21 vagyok...senki nem hitte el, még néha most sem nagyon..pedig az önvédelem nem súly vagy korfüggő..egy 13 éves kislány is tudhatja mik azok a pontok az emberi testen ahova ha ütsz az illető többé nem kel fel...enyi

2011. jún. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
53%
14 évesen nekem 9 kor az ágyikómban, de minimum ajtón belül volt a helyem...és lássatok csodát: felnőttem...
2011. jún. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
39%
Normális. Meg fogod anyukádnak köszönni. Én is köszönöm nekik. Ha akkor kiengedtek volna éjszakázni akkor most valószínűleg nem ilyen lennék mint most. :) 19/L
2011. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!