Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sikeres színészek csak a...

A sikeres színészek csak a pénz miatt erőltetik görcs gyerekeiket a pályára?

Figyelt kérdés
pl.:Hernádi Judit, Sztankay István
2010. jún. 29. 01:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Lehetséges:S:S tudják,hogy a sztárságból gondnélkül megélhet az ember,és azt gondolom,hogy természetes,hogy a gyerekeiknek is jót akarnak.Az pedig,hogy a magánéletükben mit tesznek,az ha akarják,rejtve maradhat a sajtó előtt:D akkor meg írnak hazugságokat,azzal meg nem kell törődni,főleg,ha nem bizonyosodik be!
2010. jún. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Hernádi lánya nem énekes valami metál vagy hasonló bandában?

Elnézést, én nem ismerem annyira, csak egyszer mesélte a heti7esben.


Különben nem tudom, szerintem ez a szülők hülyesége sok esetben.

Mint pl. valakinek a szülei orvosok. Na akkor már születésétől fogva úgy beszélnek, hogy "Jaj majd ha Pistike nagy lesz és az orvosira megy" vagy "Pistike tanulj, mert egy orvosnak ezt tudnia kell" stb.

Szóval valamiért meghülyülnek és a kezdetektől fogva így nevelik a gyereket mert elment az eszük.


Nem azt mondom, hogy minden szülő ilyen aki azt akarja, hogy a gyereke kövesse a példáját, de legalább 20-25 családot tudok mondani ahol ez van, amit fentebb leírtam.


Médiában lehet az is benne van, hogy azt gondolják ők már befutottak majd ők úgymond "beprotekciózzák" a gyereküket és ezzel sínen is lesz az élete, tiszta sor.

2010. jún. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Azért az sem igaz, hogy ha valakinek híres a szülője, akkor biztos rossz színész.

Pl. Henry Fonda, Jane Fonda

Ingrid Bergman, Isabella Rossellini

2010. jún. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Micsoda provokatív kérdés!

Sok szülő ezt csinálja, csak náluk feltűnő.

2010. jún. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem ismerhetjük a dolgok hátterét. Én magam is színészkedem, de nem szánom ilyen pályára a gyermekem, igaz, híres sem vagyok! :D

A lényeg az, hogy megpróbálják megteremteni nekik az alapokat, hogy könnyebben boldoguljanak az életben. Ehhez felhasználják kicsit a hírnevüket és "sztárolják" gyermekük vélt vagy valós tehetségét valamiben (színészet, éneklés, zenélés, stb.). Ha megnézzük, mi, átlagos emberek is ugyanezt csináljuk, csak kevésbé szembetűnő. Hiszen melyik szülő ne tenne meg bármit, hogy az évzárón az ő csemetéje szavaljon a legtöbbet, az ő gyermeke legyen kitüntetve, az ő gyermekéről írjon a helyi újság elismerő szavakat?

Így már érthető miért erőltetik a gyereküket.

2010. jún. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Nem mindegyik erőlteti. Sztankay pl. nem akarta,hogy a lánya színész legyen. De más híres színészről is hallottam,hogy nem erre a pályára szánta a gyerekét.

Ebben nőttek fel,és van tehetségük a színészethez. Ez ma már nem olyan jövedelmező foglalkozás,mint régen volt.

2010. jún. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%

görcs gyerekeik ha ha


Szerintem a pillanatnyi fölháborodásodat inkább a szomszédasszonnyal oszd meg....

2010. jún. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez egy tehetséget és készségeket igénylő pálya!

Konkrétan arra gondolok, hogy a képernyőn és a színpadon nagyon, de nagyon lerí ha valaki ordítóan tehetségtelen.


(tegnap este ott szenvedett miattuk a fél ország a képernyők előtt)

2010. jún. 29. 08:43
 9/12 anonim ***** válasza:
8%

komolyan mondom, nem bírom megérteni, ha valaki erről panaszkodik.

nem kötelező TV-t nézni, és akkor megkíméled magad az efféle szenvedésektől.


kész röhej, h mindenki panaszkodik a tv-műsorra, de eszébe nem jutna, hogy azt a zajládát ki is lehetne kapcsolni, és lehetne keresni vmi értelmes elfoglaltságot. (pl. olvasás, sport, barkácsolás, stb...)

2010. jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy például pedagógusnak nem erőltetik úgy a gyereket..
2010. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!