Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves nő,42 éves férfi?

24 éves nő,42 éves férfi?

Figyelt kérdés

Első hallásra mi lenne a véleményed erről a kapcsolatról?

Mert ugye elég nagy a korkülönbség, ami első látásra is feltűnik, ha megnézzük a két, teljesen más életszakaszban járó embert.


Miután így, semmi további infó nélkül leírtátok a véleményeteket, ha gondoljátok, kíváncsiak vagytok rá, írhatok több dolgot is, hogyan jöttek össze, mióta vannak együtt, hogy működik a kapcsolat stb stb és utána is formázhatnátok egy véleményt. :-)


Nem én vagyok részese ennek a kapcsolatnak, csupán egy nagyon nagyon közeli ismerősöm van együtt egy nála 17 évvel idősebb férfival és gondolom nem fogtok meglepődni, ha azt mondom bizony sokan megvetik ezért őket.

Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is, névtelenül és ebből kifolyólag kegyetlenül őszintén!


2011. jún. 19. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

42/ffi vagyok.

Nekem nagyon szimpatikus a történet!

2011. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfinek nincs családja és akar, akkor még lehetnek boldogok. Ellenkező esetben, ha a férfi kapuzárási pánikban szenved és a családjától menekül, akkor egy féreg, és fiatal nő meg miért lenne egy ilyen felelőtlen puhány alakkal?
2011. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Még ez is működhet:DD
2011. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

42/ffi vagyok.

Akkor most komolyan! A szerelemben, párkapcsolatokban, szexben sajnos vagy 'hálistennek , de nincsenek szabályok, képletek, törvényszerűségek. Nem tudhatja senki sem két emberről csak a koruk után, hogy mire lennének képesek együtt töltött évek, évtizedek alatt. Ez épp úgy lehetne boldog, szeretetteljes párkapcsolat, mint ahogy nem. A puding próbája az evés, a harcosé a háború. Én csak azt tudom mondani, ha most működik, akkor legyenek még sokáig boldogok, gyereket csak akkor vállaljanak, ha kellőképpen egymáshoz csiszolódtak.

2011. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Anyukám 26, apukám 45 éves volt mikor megismerkedtek. Még abban az évben megházasodtak, és 9 hónapra rá jöttem én.

19 év korkülönbség. Miért? Mert anyukámnak adóssága volt, apukámnak meg pénze és a félelme, hogy kicsúszik az időből és nem lehet családja (vagy a magas kora miatt beteg gyermeke születik).

23 éve ennek, és mondhatom, hogy apukám anyagilag tönkrement, és cirka 20 éve tart, hogy idegproblémái vannak (infartus, magas vérnyomás, idegnyugtatók stb.)

És mindennek persze én iszom a levét.

2011. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Most még izgalmas egy jó karban levő negyvenes, de egy erőltetetten fiatalnak látszani akaró ötvenes mellé már túl fiatal lesz az asszonyka. Bár én így is inkább hinném apa-lánya kapcsolatnak, ha csak az utcán látnám őket. Na, mesélj, gyerekek, volt feleség, vagy még nős a pasi?
2011. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Tubarózsa ***** válasza:

Szia! ha a férfi normális, szereti, tiszteli a 24éves nőt, és nem a felesége mellett szerető, akkor semmi gond nincs! szeressék egymást, ez a lényeg! köztem és vőlegényem közt 26év van! de nagyon jó a kapcsolatunk, mennyasszonya vagyok, oktoberben már a felesége leszek! tisztel, szeret, nem hazudik! ez nekem nagyon sokat jelent!

sok boldogságot nekik! az hogy ki mit szól a kapcsolatukhoz azzal nem kell törödni!!

és igen engem érdekel hogyan ismerkedtek meg! :)

üdv 21N

2011. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Gáz. Én is 24 vagyok, eszembe sem jutna egy idős férfivel összeállni.


Az ilyen típusú pasik nagyrészével nem stimmel valami. Pl. nem értek el sok mindent az életben és nem tudnak mit felmutatni (ezeket a hiányosságokat egy fiatalabb nő általában jobban elnézi, mint egy idősebb) vagy kisebbségi komplexusa van és azt hiszi egy fiatal nő mellett majd ő lesz az isten.

2011. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
kopaszodás, pocak növesztés, potencia elvesztése pár éven belül a ffinél, míg te szárnyalsz és virágzol...
2011. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lassan divat lesz a nagy korkülönbség :) A környezetemben nagyon sokan élnek ilyen korkülönbséggel is párkapcsolatban, bár nem látok bele az életükbe, de 2 ismerősömnek is van kb 15 évvel idősebb párja, és már 1 ill. 2 éve együtt vannak, és boldogok együtt. Nekem furcsa. Igaz, nekem is volt már 8 évvel idősebb barátom, de valahogy az nem látszott meg, ugyanolyan dinka volt, mint én :D. De itt már komoly különbségekről van szó, számomra fura, de ismerőseimnél látom, hogy valamennyire működik. Na de halljunk róluk valamit. :) Hogyan ismerkedtek meg? Mennyi ideje vannak együtt? :) 22/L
2011. jún. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!