Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves nő,42 éves férfi?

24 éves nő,42 éves férfi?

Figyelt kérdés

Első hallásra mi lenne a véleményed erről a kapcsolatról?

Mert ugye elég nagy a korkülönbség, ami első látásra is feltűnik, ha megnézzük a két, teljesen más életszakaszban járó embert.


Miután így, semmi további infó nélkül leírtátok a véleményeteket, ha gondoljátok, kíváncsiak vagytok rá, írhatok több dolgot is, hogyan jöttek össze, mióta vannak együtt, hogy működik a kapcsolat stb stb és utána is formázhatnátok egy véleményt. :-)


Nem én vagyok részese ennek a kapcsolatnak, csupán egy nagyon nagyon közeli ismerősöm van együtt egy nála 17 évvel idősebb férfival és gondolom nem fogtok meglepődni, ha azt mondom bizony sokan megvetik ezért őket.

Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is, névtelenül és ebből kifolyólag kegyetlenül őszintén!


2011. jún. 19. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


20 éves lány vagyok, párom pedig 42.

Interneten ismerkedtünk meg, a kapcsolatunk nem mondható felhőtlennek, én mégis jól érzem magam vele, összességében nincsenek gondok.


Egyszerűen én egy kicsit felnőttebb vagyok a korosztályánál, ő pedig egy picit gyerekesebb.

Első babánkat várjuk :)

2011. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, természetesen szívesen olvasom a továbbiakban is a véleményeteket! :)


És akkor amit a párosról tudni lehet: 6 éve (!!) vannak együtt, akkor találkoztak, amikor a lány 17 éves volt, a férfi pedig 34. A lány naív tiniként (legalábbis mi akkor azt hittük) beleszeretett és a férfiban is megmozdult valami. A lány először megpróbálta elnyomni az érzéseit (hát még a férfi) de mivel majdhogynem naponta találkoztak, ezt elég nehéz volt és kialakult közöttük egy kötődés.

A férfi megtehette volna, hogy rögtön ágyba viszi, megdugja, aztán otthagyja, de megvárta még a lány 18 éves lesz és csak utána fedte fel az érzelmeit (persze már előtte is szemmel látható volt, de legalább igyekezett:). Szeptemberben betöltötte a 18at, októberben összejöttek, fél év múlva össze is költöztek, együttlétüknek második évfordulóján a férfi megkérte a lány kezét, rá félévre összeházasodtak, azóta együtt vannak, most várják közös babájukat, a lány 4 hónapos. :)

Nem volt a pasinak sem menyasszonya, sem felesége, sem gyereke, semmilyen komoly kapcsolata, tehát házasságtörés sem történt.


Nagyon boldog és kiegyensúlyozott kapcsolatban élnek, de ezt csak azok tudják felmérni, akik a közelükben élnek.

A külvilág csak annyit érzékel, hogy 17 év korkülönbség, ahh.

Hozzá kell tenni, a pasi nagyon jól tartja magát, 35nél többnek egészen biztosan nem mondaná senki. Mindemellett szabad szellemű, humoros és fiatalos gondolkodású, persze ha a helyzet megkívánja nagyon is komoly tud lenni.


Na, hát röviden ennyi a történet, kíváncsi vagyok ezután kinek milyen irányba változik a véleménye. :) (mert láttam egy pár negatívat is, amivel persze semmi probléma nincsen)


Egyébként a húgomról és a párjáról van szó. :)

2011. jún. 20. 20:41
 13/15 A kérdező kommentje:
A lány 4 hónapos TERHES, kimaradt a terhes szó. :$
2011. jún. 20. 20:42
 14/15 anonim ***** válasza:
öröm olvasni, hogy ilyen példa is van, mert lássuk be ez a ritkább. Fiatalabb csajok idősebb férfiakkal a pénzükért vannak többnyire, de ismétlem nagyon jó pozitív esetekről is tudni:)
2011. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na így azért egész szép sztori. :) Attól függetlenül pl. tegnap a boltban elkezdett velem flörtölni egy 40-50 közti pasas, hááááát... na mindegy, nekem furcsa. Ahogy ránézek már az 35-40 feletti emberekre, nekem az már szinte olyan korosztály, mint a szüleim, és nekem ez így nagyon furcsa. Mondom, ezekszerint vannak szép kivételek és engem abszolút nem zavar, nem szoktam megszólni az ilyesmit vagy egyből ítélkezni, csak ismerem magamat annyira, hogy soha nem mennék bele. A 8 évvel idősebb barátommal is azért szakítottam, mert sokan szekálták a korkülönbségünk miatt (köztük a szülei is). Én meg fiatal voltam ahhoz, hogy harcoljak a nagy családdal. :S Sok boldogságot nekik! 22/L
2011. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!