Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ember vagyok amiért...

Rossz ember vagyok amiért gyűlölöm az alkoholista apámat? Bővebben lent

Figyelt kérdés

furdal a lelkiismeret amiért gyűlölöm az alkoholista apámat. az alkoholizmus betegség. biztos oka van annak, hogy kialakult. legalábbis ezt mondogatom magamban, próbálom helyretenni a dolgokat. ha agresszív, vagy mindenkivel ordibál, nyugtatom magam, hogy ez azért van, mert beteg, de sosem sikerül lenyugodnom, utálom őt, utálom, hogy nem tesz semmit, be sem látja. már ilyeneket mond, hogy takarodjak itthonról (19 éves lány vagyok, dolgozok, évek óta nem kértem pénzt ruhára, bulira, stb), meg, mekkora hülye gyerek lettem, és amiért nincs barátom, tuti leszbikus vagyok, vagy egy hulladék, amiért nincs pasim. arra nem gondol, hogy zárkózott lettem az évek során miatta. de nem is ez a lényeg. jogosan gyűlölöm őt? ettől rossz ember vagyok? hogy lehet ebből kilábalni? mióta az eszemet tudom, ő iszik. semmi baja nincs egészségügyileg. fitt, életerős ember, dolgozik, még egy rossz foga sincs. a piros folton kivül ami az arcán van, semmi nem árulkodik arról, hogy inna. ja meg a szaga... napokig nem fürdik.


volt már valaki hasonló helyzetben?


2011. jún. 19. 23:37
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

Szia!

Ez már 9 éve volt. Most , hogy vagy ?

2020. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!