Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azért hazudok, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azért hazudok, mert nem akartam megbántani? Akkor rossz ember vagyok és nem megbízható?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt szeretem tényleg,nem hazudtam neki még,csak most rossz passzban voltam és elkezdtünk beszélgetni.Ő elkezdett úgy viselkedni,ami még akkor is idegesít kicsit mikor jó kedvem van.És most nem bírtam hirtelen felhúzzot és azt írtam (MSN en beszélgettünk),hogy mennem kell.Mert féltem ,hogy olyat mondok amit megbántam volna.(sajnos hirtelen haragú vagyok)
2010. jan. 6. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, hiszen inkább azt mondtad neki, hogy menned kell. Így legalább nem bántodtad meg.
2010. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Helyesen cselekedtél, így elkerülted azt, hogy komolyabban megbántsad (amit nem is akartál volna, csak rossz passzban voltál)és amúgy is létezik a "kegyes" hazugság(amit éppen máshol használnak, de nem tudtam jobb kifejezést:D)
2010. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azért kérdeztem mert rosszul érzem kicsit magam,kedves lány, nem akarom elrontani a dolgokat vele kapcsolatban!

2010. jan. 6. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Én elmondanám neki (megírnám MSN-en), ezt az egészet így, ahogy van, ahogy nekünk leírtad. Nincs ebben semmi rossz.


Annyiban fogalmaznék másképp, hogy nem Ő húzott fel TÉGED, hanem TE húztad fel magad azon, amit Ő írt. Ez egy nagyon fontos apró különbség. Senki nem tud felhúzni senkit, azt minden ember magával teszi. A másik mondhat olyat, ami bánt engem, de még ha direkt is teszi, akkor is én döntöm el, hogy felhúzom magam rajta vagy sem, hiszen ezek az én érzéseim. ez nem olyan, hogy odajön, belerúg a lábamba, és akkor fáj. Ez rajtam is múlik.


Ha Ő is szeret (vagy legalább kedvel) téged, akkor megérti majd, hogy rossz passzban voltál, nem tudtad hirtelen kezelni a helyzetet, és azért döntöttél így. Ha nekem mondanád el, én biztosan jobban tisztelnélek utána. Persze nem mindenki olyan, mint én; a döntés és a felelősség is a tied. ;)

2010. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

20:51

Nemed?Korod?

2010. jan. 6. 21:16
 6/9 anonim ***** válasza:
41, Férfi. Miért fontos ez? ;)
2010. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert ő egy 15 éves lány ,azért érdekelt ,hogy megtudjam mennyire lehet hasonló a gondolkodásuk.:)A lányé fele olyan érett sem,mint az öné:)Szóval,kicsit félek.Amúgy bevallottam.
2010. jan. 7. 13:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tegezz továbbra is! ;)


Igen, való igaz, hogy az életkornak van köze ahhoz, hogyan gondolkodunk, de a személyiség alapjegyei igen korán, 4-5 éves korban rögzülnek. Az, hogy én tisztelem azt a bátorságot, ha valaki mer őszinte lenni, kimutatni az érzéseit, és bevallani, ha téved, biztosan összefügg az élettapasztalattal. De az, hogy kedvelem-e az ilyen embereket, szeretem-e a bátor és érzelmes embereket, szerintem mindig is megvolt bennem, már régről. Legfeljebb ezt elnyomták bizonyos környezeti hatások, pl. az iskolában ez nem volt "menő".


Ha azonban szeretetről, szerelemről van szó, akkor az én meglátásom szerint csak őszintén érdemes belemenni, mert minden más zsákutcába vezet. Akkor pedig már jobb, ha az elején kiderülnek az ilyen dolgok. Ez viszont nem függ az életkortól. Mindig ez a jobb, csak fiatalon ez még nem látszik annyira...

2010. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Értem amit írtál és egyet is értek vele!Csak azzal lehet tartós kapcsolatot folytatni (pozitív kapcsolatot) akiben bízunk.Amúgy a bizalom a mi kapcsolatunkban fontos szerepet játszik, több mint két és fél éve ismerjük egymást és egyszer találkoztunk.(a távolság miatt)

2010. jan. 7. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!