Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a leghosszabb...

Mennyi volt a leghosszabb periódusotok veszekedés nélkül?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt, együtt élünk és még egyszer sem veszekedtünk. Egy hangos szó se, durcázás se, sértődés se, semmi. Én eddig midnen pasimmal veszekedtem már kb egy hónap után, szóval, szerintem ez nagy szó, hogy ennyire jól kijövünk. Szerintetek is az?

24/L


2011. jún. 20. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Leghosszabb?4 hónap az elején.:/ már nem tudunk egyetlen napot sem kibírni veszekedés nélkül.:(

Mi is 9 hónapja vagyunk együtt.

2011. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nálunk 15éve ez ahelyzet :) igaz ehhez kellenek akompromisszumok is. néha én, néha férjem enged, de alapvetően egyformán gondolkodunk :) mielőtt veszekedésre kerülne a sor, egyikünk mindig enged.
2011. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát több oka is lehet annak, hogy nem veszekedtek. Pl tényleg egyrugóra jár az agyatok mindenben. Vagy valaki lapít és csak bólogat. Ezt mi nem tudhatjuk.

Szerintem furcsa, hogy 9 hónap alatt semmi nem volt.

Mi elég sűrűn veszekszünk, de ez meg a másik véglet.

2011. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

25 éve vagyunk együtt kétszer veszekedtünk.

Vitatkozni szoktunk,de az racionális vita.

a 2 veszekedés kamaszgyerekeink miatt volt.Másképp gondoltuk mit engedünk és összevesztünk rajta.

2011. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

1 év! :)

Azóta is csak nagyon ritkán,és akkor sem úgy hogy tányér tördelés meg ajtó csapkodás hanem kicsit össze kapunk duzzogunk és kész! :)


4 éve vagyunk együtt! :)

2011. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyszerűen egyetértünk mindenben, nagyon jól kijövünk. Igaz, hogy egy nyugodt, békés ember, de azért, ha nem tetszik neki valami, azt megmondja, de ebből sincs soha vita. Mellette én is türelmes, nyugis vagyok, nem húzom fel magam semmin.
2011. jún. 20. 14:05
 7/16 anonim ***** válasza:
De jó nektek,sok boldogságot kívánok!:D
2011. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Fanyalgókkal nem törődni! :)


Mi is 9 hónapja együtt, és még nem volt veszekedés. Mindent meg tudtunk beszélni szépen, kedvesen, szeretettel.

2011. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
más a vita és más a veszekedés. azon lehet pl vitázni, hogy milyen legyen a nappali. :) veszekedsé akkor lesz belőle, ha nincs köztes megoldás. Egy jó kapcsolat a kölcsönös megértésről és engedésről szól :)
2011. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
3 év :) Kötekedni szoktunk, de veszekedni nem.
2011. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!