Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne akarjak ennyit egyszerre?

Ne akarjak ennyit egyszerre?

Figyelt kérdés
Úgy örülnék nyaralásnak. Egy jó kis pihenésnek víznél. De a párom mindig csak azt mondja hogy nem lehet. Most vett egy lakást. Tudom nem milliomos de úgy örülnék pihenésnek. Régen mikor még nem volt ház annyi felé mentünk és az olyan csodás volt. Régen a családom is folyton ment mindenhova. Ezt meg szoktam hogy folyton új helyeket felderíteni menni kirándulni mindenhova. De már a család se megy sehova. Ne akarjak egyszerre ennyi mindent a páromtól? Igazándiból már nem is szeretem a házat. De itt volt az ideje hogy vegyen egyet. Az ismerkedésünk elején albérletbe lakott abból elege lett ide költözött anyumék lakásába nekik fizetett aztán nem volt jó neki itt ezért vett egy lakást. Szóval nem is én erőltettem annyira inkább rá a lakást.
2011. jún. 20. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
azért egy hétvégére leruccanhatnátok vhova...az nem kerul olyan sokba, 2 éjszaka 2 személynek már nem nagy pénz, vedd rá h legalább ennyi időre ruccanjatok el vhova (pl balatonra, hévizre, stb)
2011. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Darcy01 ***** válasza:
Szervezz meg kettőtöknek egy olcsó, néhány napos pihenést, ami nem terheli meg a költségvetést nagyon.
2011. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs rá pénz, akkor hiába akarsz, nem lesz nyaralás. Hosszú távon a lakással jobban jársz, mint a nyaralással, illetve mehettek olcsóbb helyre/rövidebb időre.

(Sokaknak még nincs lakás, és így sem tudnak utazni, szóval...)

2011. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
miért nem mész egyedül? vagy keresel egy olcsó helyet? ki falusi házikókat lehet fillérekért bérelni. egyébként mióta nekünk is megvan a saját,közös kuckónk,nem vágyódunk el,mert jó végre együtt úgy,h a magunk urai vagyunk. lehet a párod is így érez,és inkább arra költ-érthető módon-h az otthona lakájos legyen.
2011. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Múltkor anyum elvitt Gárdonyra. Hiába jártunk már sokszor ott mégis jó érzés volt. Kértem hogy jöjjön le találkozunk sétáljunk a parton de nem mert drága... Terveztük hogy augusztusba elmegyünk Bécsbe. Hajnalba elindulunk kocsival és este vissza haza. Inkább mondtam hogy hagyjuk mert folyton csak mondja hogy most főképp kevesebbet költsünk mert megyünk. És ettől én már rosszul voltam. Nemrég kértem hogy vegyen egy zacskós levest mert éhes vagyok. És akkor mondta hogy jó de tudod nincs sok pénzem. Pedig alig kérek tőle valamit és az általában csak enni való szokott lenni.
2011. jún. 20. 16:28
 6/9 anonim ***** válasza:
én azt hittem együtt éltek! így elég gáz.. mármint h nála vagy és még enni se ad.. azért ennyire nem állhat rosszul,főleg ha előtte bécsbe mentetek volna
2011. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Remélem félreértem: te azt szeretnéd, hogy a párod vigyen el téged nyaralni ergo ő állja az egészet?

Szerintem ha megfeleznétek az árat, esetleg sátrazni mennétek, akkor megoldható. De ha nincs pénz, hát nincs pénz. Én is nagyon szívesen mennék a párommal nyaralni, ez lesz az első közös nyarunk, de sajnos nem megoldható, mert egyrészt ő dolgozik végig, másrészt meg abban nem mennék bele, hogy ő fizesse az egészet (én meg még tanulok). De tényleg, hétvégékre elmehettek kirándulni valahova, várostnézni például, az nem olyan drága.

2011. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Anyumnál lakok mert amit most vett lakást romokban van. Minden felesz újítva mert elég rossz állapotba van a lakás.
2011. jún. 20. 16:46
 9/9 anonim ***** válasza:

"anyum elvitt Gárdonyra"


Már bocs de hány éves vagy? Ha annyira nyaralni akkarsz a saját pénzedből a barátaiddal menj el hétvégenként.

2011. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!