Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám egy állat. Mit csináljak?

Az apám egy állat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az apu mikor részeg, mindig kiabál és hülyeségeket beszél, sokszor félek is tőle. Nem bánt, de egyszer eltörte a kezemet. A macskánkat megfojtotta csak kézzel, s anyu mikor hazajön, akkor még nagyobb a vaszekedés, s agreszív lesz. Nem bírom már idegileg. Néha apu azt mondja, hogy dögöljek meg, néha pedig 15 vagyok, de az ölébe vesz, hogy a pici lány vagyok, s szeret.

Amit nem értek, csak sejtek, hogy játszani is játszottunk néhányszor. Ő csikizett, s én meg nevettem, de olyan fura és rossz vége volt mindig, hogy megijedtem. A feje és ő is teljesen más lett, vörös és nem is tudom. Ugye csak rosszul gondolom? Ez akkor van amikor már nem a hasamat csikizi,hanem oda nyúlkál. Ugye csak én gondolom rosszul, s az én apám nem csinál olyat? Anyunak még nem mertem elmondani, mert ugyse hinne nekem, meg megint az lenne, hogy én gondolom rosszul.

Ti mit gondoltok erről? Velem van a baj? Az én hibám? Ha nem akkor kié? Semmit se értek már, s legszívesebben meghalnék.


2008. febr. 23. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom!

Semmiképpen sem a Te hibád, ezt tudnod kell!

Nem hiszem, hogy ezen az oldalon meg lehetne oldani a problémádat, bár néhány jó tanácsot kaphatsz.

Ahol viszont segíthetnek:

[link]

Hívd őket, vagy legalább írj nekik mindenképpen!!!

2008. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy a te hibád!

Ha van a sulidban szociálpedagógus vagy olyan személy, ami segít nektek mindenféle kérdésekben, akkor fordulj hozzá, senki sem fogja megtudni, hogy miért mentél oda. Vagy vannak segélyközpontok, telefonszámuk biztos fenn van a neten, őket is hívhatod bátran, tanácsot tudnak adni.

2008. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szegénykem, elbögtem magam ahogy olvastam amit irtál. :((( hogy mik vannak.

hidd el semiképpen sem a te hibád.

apád részeg szerintem felsem fogja teljesen hogy mit csinál, nemtudom mennyit tudnak segiteni ezek az oldalak amiket a többiek betettek, nemtudom mit lehet ilyen esetben tanácsolni. szerintem probálj bezsélni mégis anyáddal nem kell neki ezt konkrétan elmondani ha nem akarod elég azt mondani hogy te nem birod a veszekedést meg hogy apád iszik, nem tudsz esetleg elköltözni nagymamádhoz vagy ilyesmi?

2008. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Kicsi lány, NEM a te hibád!!!!!!!!

Beszélj a suliban az ofővel, vagy vmi rokonnal, pl keresztszülő, vagy idősebb rokon. De a gyerek orvosnak is elmondhatod! Beszélj vkivel, nagyon gyorsan, ne félj!

2008. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sajnálom, hogy ilyen ember az apukád!:-(

szerintem anyukáddal meneküljetek tőle ahogyan tudtok!

2008. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A polgármesteri hivatalban kérhetsz segítséget a családi gyámhatóságtól. Ha ilyeneket tesz az apukád, akkor neked még egy normális nevelőszülőknél is jobb helyed lenne. Ez nem a te hibád, hanem az apukád betegsége. Úgy gondolj rá, hogy beteg, és emiatt tesz veled ilyesmit. Na de akármennyire is beteg, nem teheti tönkre a te életedet! Próbáld ezt anyukáddal megbeszélni, és ha nem megy, menj be a gyámhatósághoz. Te már nagylány vagy, el tutdod ezt intézni! Van ismerősöm, neki ivott és verekedett az anyukája, ő 11 évesen intézte el, hogy nevelőszülőkhöz kerüljenek a 2 tesójával. Főleg akkor fontos ez, ha kishugod is van. Mert ugye azt végképp nem akarod, hogy ő is ebbe a vacak helyzetbe kerüljön!
2008. febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A hivatalos szervek helyett első körben én mindenképpen egy idősebb és megbízható rokont, ismerőst, jóbarátot keresnék meg, akinek el tudom mondani, hogy mennyire szar a helyzet otthon. Sztem fontos, hogy ne menjen azonnal a családodhoz, hogy elmondja nekik, hogy mit meséltél, ne kételkedjen a szavadban, hanem feltétel nélkül higgyen neked! A nagymamák, nagypapák szóba jöhetnek, ahol "meghúzhatod" magad egy ideig, ők biztos segítenek... A hivatalos elintézéssel az a baj, hogy sajna Magyarországon ez (is) oylan szarul van kitalálva, hogy mindenkinek jó, csak annak nem, akinek segítségre van szüksége :( Előbb- utóbb az apádat értesítik arról, hogy panaszt tettél, de a nagyobb baj az, hogy még azelőtt megtudja, hogy Téged akárhogy is kimentenének a kezei közül :( és azt hiszem az ilyen embert feldühíti, ha valaki próbál ellene tenni valamit és még rosszabb helyzetbe kerülhetsz:( nagyon sajnálom, biztos nem ilyen apát érdemelnél :(
2008. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kislany, oszinten sajnallak, hogy ilyen helyzetben vagy.Semmi esetre se gongolj arra, hogy magadban kart tegyel,ez nem megoldas. Az,hogy apad "oda nyúlkál" ez szexualis zaklatasnak szamit,amit a torveny szigorúan buntet, srgosen fordulj segitsegert,legjobb hogyha a fentemlitett tanacsadohoz fordúlsz, probald nekik elmondani, hogy ittas alapotban bantani fog,ha megtudja,hogy panazt tettel ellene.Probaljanak úgy segiteni,hogy teged a jovoben minel kevesebb bantalmazas érjen. Ez mar az o gondjuk,hogyan oldjak meg. Semmiesetre sem a te hibad,hogy igy banik veled ez az "allat" aki az apad. Sajnalom,hogy ezt kellett irnom,de ez surgos megoldast kovetel! Szoritok Neked,hogy minden sikeruljon, es szép napot kivanok.
2008. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt nem akarom leírni, mint az előttem szólók, de mélységesen egyetértek velük, és együttérzek veled. Annyit mindenképpen próbálj megtenni, hogy az ilyen csikizős-matatós játékokba ne menj már bele. Indokold azzal, hogy már nagylány vagy, és nem szívesel játszol ilyen gyerekes játékokat. Talán ezzel diplomatikusan ki tudsz bújni ez alól. Egy két év múlva meg lesz majd egy izmos pasid, aki majd a tökeit lenyeleti apáddal, meglátod!
2008. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!