Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak apámmal,...

Most mit csináljak apámmal, ha egyszer 1 egoista állat?

Figyelt kérdés
Apám soha nem foglalkozik se a 2 tesómmal, sem pedig velem. Mindent magának vásárol, sem ránk, sem anyura nem gondol. Pl. Vett egy laptopot magának, de még rá sem nézhetünk. Vagy egyszer vett magának sajtot, és rászólt a bátyámra, hogy ne egyen belőle, de ha anyu vesz 4ünknek kaját akkor ő abból ehet.
2009. dec. 4. 15:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Az igen ,az aztán már dúrva speciel én még ilyenről nem hallottam
2009. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
7%

Amúgy nem jut az eszedbe, hogy az Apád tart el téged is, a testvéreidet is (+anyukád)???...

Ha "egoista állat" lenne, akkor minden jövedelmét csak magára költené, titeket meg állami gondozásba dugott volna! Tudod mennyi pénzbe kerül 2 gyerek etetése, ruházása, lakás és minden biztosítása?!... Ha ezt mind csak magára költhetné, sokkal jobban élhetne...


Én az apád helyében jó alaposan felpofoználak, szégyelld magad, hogy merészelsz így írni róla!!! 8-[

2009. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

ekkora hülyét...

mint az utolsó és a kérdező apja

2009. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Szard le apádat - ő sem foglalkozik veletek, ti se foglalkozzatok vele. Jobb lelkiismeretű emberben idővel feljön a kérdés: miért is van ez?

Ha már van itt 10 bejegyzés, akkor meg küldd el ennek a kérdésnek a linkjét arra a qrva laptopjára, hadd bámulja magában ...

Kitartást, az emberek általában jók! :D

2009. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
egyébként nem tudsz mit csinálni, megszoksz vagy megszöksz...
2009. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
55%
Gyerekkorában egyke volt?jellemző az rájuk, h. önzők tudnak lenni.
2009. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Köpd le őt is és a laptopját is!
2009. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

15:57-es!!!!!

Az én apám értünk(anyukám,2 tesóm és én)gürcöl,de ha már gyereke van akkor kiért ha nem értünk??????

Az én apám nem hogy rám szólna hogy ne egyek a sajtból,még azt is nekem adná amit éppen arra a kenyérre akart szeletelni amit, magának csinál!!!!!

Ilyen egy igazi apa.Nem tudom,hogy a tied honnan jött,de télleg egoista!!!!

2009. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

Amikor megtelik itt a lap mutasd meg neki. Nézd apa mit gondolnak általában az emberek az ilyen viselkedésről!

Én is hasonló helyzetben nevelkedtem, szörnyű érzés volt évekig ezt látni s reménykedni abban, hogy nincs mindenütt így. Mikor egy kedves barátomnál voltam akkor láttam, hogy ott mennyivel kellemesebb a hangulat, olyan igazán családias. A szívem összeszorult akkor, s addig amiben reménykedtem, hittem valósággá vált.

Azt tudnod kell nem minden ember olyan mint apád. Kedvesek, megértőek, elfogadóak is tudnak lenni embertársaid. Légy te magad is pozitív, s akkor jó embereket fogsz bevonzani.

2009. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Szia, ha felveszed velem a kapcsolatot lehet hogy tudok segíteni a problémádon! Dobj egy emilt! Udv!
2009. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!