Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt lehet tolerálni? Vagy én...

Ezt lehet tolerálni? Vagy én nem vagyok alkalmas?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt. De egyre inkább nem tudom elviselni a nőket "körülötte". Imádják a nők. Ráadásul most 1 évig nem volt kapcsolata, szóval még több nő ismerősre tett szert.

Már nem tudom elviselni ezeket a helyzetek, akár szombat este percenként sms-vagy telefon hívják szórakozni vagy akárhova. Akár facebook ha kiír valamit egyből sok-sok lány ismerős kommentelgeti. Minden ok nélkül kap valami nyilvános kiírát ami néha még félreérthet is.

Állandóan ezekért veszekedem vele, hogy azt érezem hogy állandóan vak "körülöttünk" még egy nő rajtam kívül és ez számomra elviselhetetlen.

Azt mondja azért ne őt hibáztassam, ő nem csinál semmit nem tehet róla. Néha néha ha felmegy facebook chatre beszélget velük, de csak felszinesen. Azt azért ne várjam tőle hogy még szóba se áljon velük.

De én mégsem értem, azt gondolom hogy flörtölget velük különben miért csinálnák ezt, nem? Vagy csak én gondolom rosszul?

Most amivel betelt a pohár, hogy mondta hogy facebookra is kirakja, hogy kapcsolatban van hogy lenyugodjak és a lányok is lássák. Erre egy "ismerős lány" olyan kommentet írt alá amiből az jött le hogy vele van kapcsolatban.

Amikor megláttam teljesen kiborultam hogy mennyire elegem van ezekből a helyzetekből és én kiléptem a havi körforgásból.

Azóta keres, hogy nem tehet róla hogy az a lány ilyet írt, meg neki csak én kellek. Higyjek neki, de akkor is!

Megalázva érzem magam. Nagyon szeretem, de én ebbe tönkre megyek!

Mit gondoltok? Nagyon hiányzik és legszivesebben kibékülnék vele, de ezeket nem tudom tolerálni.


2011. jún. 20. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy is van? Bolhából elefántot...
2011. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kicsit túlparázod. Ha a srác következetesen elhajtja őket és nem hajlandó felszínes csevegésen kívül semmire velük, fél-egy év alatt teljesen elkopnak az ilyen csajok körüle.
2011. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Békülj ki vele, de beszéld meg vele, hogy neked mi esik rosszul. Nyugodt hangnemben, és konkrétan, nem csak utalgatva. És kérd meg, hogy tegyen föl képet rólad, és írja oda kerek perec, hogy te vagy az ő egyetlene, ha már minden a facebook körül forog.
2011. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Féceszbúkon azt is kiteheti, hogy ki a párja. Nem ismeri ezt az alkalmazást"?Vagy csak elfelejtette?
2011. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Magadat szivatod. Meg a szegény pasit. Nőj fel, vagy hagyd el.
2011. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is fura,hogy mi ez a facebook-mánia,ehhez én túl vidéki tájparaszt vagyok.Kedves kérdező,igazából saját magaddal háborúzol,a saját félelmed tart terrorban.Megértem,hogy szabadulnál ettől.Neked kell meghozni a döntést.
2011. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Miért szerintetek az nagy kérés, ha egy csaj (aki csak egy ismerős és páromat akara) szerelmes üzenetet küld páromnak. Kérem páromat, hogy állítsa le a csajt és köv. héten ugyancsak jön egy szerelmes üzenet.

Most tényleg én reagálom túl? Nem akarok ilyen problémákkal foglalkozni, én mindig leépítek mindenkit, akár bunkón is. Tőle is ezt várnám ehelyett annyival leráz, hogy ezek csak "próbálkoznak, de nem érdekel egyik sem". Így nem tudok megbízni benne és azért vagyok ilyen féltékeny és kezdek elviselhetetlen is lenni...

2011. jún. 20. 22:29
 8/11 anonim ***** válasza:

"nem tehet róla hogy az a lány ilyet írt"

És tényleg nem tehet róla.


Azt várod tőle.... Miért vársz tőle olyat, ami nem ő? Te ilyen vagy, ő meg olyan. Olyat keress, aki olyan, amilyet te akarsz, vagy barátkozz meg vele így.

2011. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elvárható lenne, hogy ne beszéljen a zaklatóival. A lánynak is elmagyarázhatta volna ott helyben, hogy nem, nem vele van kapcsolatban.
2011. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En megertelek, engem is iszonyuan zavarna! Es nem tudom elhinni, hogy az elottem kommenteloknek jol esne, ha a parjuk percenkent mas csajokkal telefonalgat, sms-ezik, megha artatlanul is! Persze o teljesen oszinten ugy erzi, hogy nem tehet rola, de szerintem vannak ferfiak, akivel meg lehet ezt csinalni, es vannak olyanok akikkel nem, mert rogton leallitjak az ilyen probalkozasokat. Szerintem nagyon is jol esik neki, legyezgeti a hiusagat, csak meg maganak se vallja be, nemhogy neked! Szoval, gondolom oszinten momdja, hogy csak te kellesz neki, de - akar csak tudat alatt - tetszik neki ez a fajta flortolgetes. Szerintem nem igazan lehet ez ellen tenni, ilyen a pasi, nem is erti mi bajod van igazabol. Hisztizni teljesen folosleges szerintem, mert csak ideges lesz. Ha egy kedves, nyugodt beszelgetes nem hasznal, es nem teszi meg a kedvedert, hogy leredukalja ezeket a csajokat elviselheto szintre, akkor vagy elfogadod igy, es remeled, hogy idovel talan beno a feje lagya es megkomolyodik ezen a teren, vagy ultimatum...
2011. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!