Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most erről mit gondoljak?

Most erről mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Adott barátnőm (22 éves), nagyon jól megvagyunk, de van egy szálka amit nem fogadok el. Barátnőmnek van egy 50 fölötti "barátja". Barátnőm elmondása szerint 4 éve ismeri, nagyon jól elbeszélgetnek, mindketten oda vannak az állatokért stb. Ezzel nincs is semmi baj.. De pl tegnap is barátnőm neve napja alkalmából elvitte vásárolni és ő fizetett, akkor több alkalommal fordult elő hogy ez a hapsi, kaját, húst, konzerv stb. Adott barátnőm családjának, hogy őszinte legyek nem igazán vannak az éhhalál szélén...


Páromnál tapogatóztam kicsit, de azt mondja soha nem volt semmi. Próbáltam másképp is rákérdezni hogy nem e vár el "valamit". Nem.. Gondolkodtam azon is hogy, magányos... Feleség, unoka van már..


Erről mit gondoltok? Mi lehet a háttérben? Vagy én vagyok a sötét lelkű?


2011. jún. 21. 05:56
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Te ismered a lányt, nem én. Így neked kell látnod a szemeiben ennek a kapcsolatnak a természetét. Én a helyedben akkor törtem volna ketté (nem fizikailag), amikor megtudom, hogy elfogadta az ajándékokat. Nekem gyanús, de még egyszer mondom, te látod, te érzed. Hallgass az ösztöneidre. 18/F
2011. jún. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Anno Édesapám nagyon jó kollégája tett hasonlókat. Mindent megvett nekem, kéretlenül, ünnepekre. Csakúgy adott pénzt. Agglegény volt, de később kiderült van egy Unokahúga, Aki hasonlít rám, még a nevünk is ugyanaz és nagyon szereti. :)Csak külföldön él. Ezt Ő mesélte el nekem. :) Szerintem nem feltétlen van szükség az aggódásra, de ha úgy érzed biztonságosnak, tartsd nyitva a szemed. :)
2011. jún. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%

"Agglegény volt, de később kiderült van egy Unokahúga, Aki hasonlít rám, még a nevünk is ugyanaz és nagyon szereti. :)Csak külföldön él. Ezt Ő mesélte el nekem. :)"


Te meg naiv módon el is hitted.

2011. jún. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Vannak emberek, akik szeretnek adni és másoknak örönet okozni - ELLENSZOLGÁLTATÁS NÉLKÜL. De sajnos a mai világban ezt már a legtöbben gyanakodva fogadják. (Lásd az elözö igencsak rosszindulantú válaszolót is)
2011. jún. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

07:21

Biztos jobban tudod... :DD

"Ne ítélj, hogy ne ítéltess!"

2011. jún. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
07:21: ismered a mondást, hogy "Mindenki magából indul ki" ?
2011. jún. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahogy mondják az a rossz aki rosszra gondol.

Miért kell neked kombinálni? Még ha lenne is valami akkor sincs semmi közödhozzá.

2011. jún. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok ilyen ember van. Pl. ismerősömék házában nyugdíjas házaspár. Nincs gyerekük,az összes környékbeli gyereknek szoktak fagyit venni, a játszótérre mennek napozni egy kicsit, beszélgetnek a gyerekekkel. Mi a probléma ezzel?
2011. jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy manapság ha valaki kedves, és segítőkész, az gyanús lesz.
2011. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez azt bizonyítja, hogy nem bízol a barátnődben. Akkor miért is vagy vele? MIért ne lehetne idősebb barátja? Korlátozni akarod abban hogy kivel barátkozzon? És ha kedves, jó lelkű valaki, az már mindjárt gyanús. Szuper.
2011. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!