Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit gondoljak...

Nem tudom mit gondoljak erről. Ez megoldál lenne?

Figyelt kérdés

Mostanában kezd ellaposodni a kapcsolatunk, már nem olyan mint rég nem érzem azt, hogy fontosak lennénk egymásnak. Barátom azzal az ötlettel állt elő, hogy mi lenne ha most egy darabig nem sexelenénk, hogy várjuk ki amíg őrülten kívánjuk egymást,amíg már megőrülünk annyira vágyunk a másikra, gyakorlatilag kezdjük újra a randizós időszakot (amikor összejöttünk túl gyorsan történtek a dolgok gyakorlatilag 1 randink volt, másodikon már sexeltünk stb.stb). És már akkor is éreztem rajta, hogy túl gyorsan kapott meg, amíg nem volt semmi láttam rajta, hogy megőrül értem nagyon foglalkozott velem. (Egyébként ez nagyon nem jellemző rám, mindig kivárom a kellő időt, de nála nem tudtam ellenállni). Amikor pedig megtörtént már azt éreztem nem is érdekli a dolog, de persze együtt maradtunk és jó volt de most mélypontra jutottunk.

Bár még mindig értetlenül állok a dolog előtt, hogy ez az ötlet hogy jött neki, egyáltalán van-e értelme de belementem. Nem akarja hogy együtt aludjunk csak napközben találkozzunk, rengetek programot szervez (ami eddig nagyon ritka volt) eddig szinte csak sexeltünk. Kérdeztem, hogy ezt miért szeretné, hogy már nem kíván vagy szakítani akar vagy van más lány a képbe azt mondta, hogy nem. Velem akar boldog lenni.

Nem tudom mit gondoljak. Nekem ez nagyon szokatlan helyzet. És azt se értem, hogy neki egyáltalán hogy jutott eszébe ilyesmi.

Mit gondoltok erről? Mi játszódik le benne, ha erre a „megoldásra” jutott?

(fél éve vagyunk együtt; Én/22 Ő/26)


2011. máj. 30. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a szex tartja össze a kapcsolatotokat, úgy tűnik ezen túl nincs más. Ez óhatatlanul maga után vonja, hogy el fog laposodni az egész, hiszen nincsenek közös hobbijaitok, barátaitok, egyáltalán közös témáitok...
2011. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első mondattal mindent megmagyarázol. Nem tudom, mit akarsz még, inkább örülj neki, hogy tesz értetek, nem csak sodródik az eseményekkel.
2011. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!:)

ne aggódj,csak próbálja el hozni a látszólag,leírtakban lapos kapcsolatot.én a helyedbe örülnék a sok programnak,és tudnám hogy ezzel csak menteni akarja a kapcsolatot,vagy más szóval feldobni.nincs semmi gond:))szerintem te is találj ki egy két ilyen programot,és éreztesd te is vele,hogy neked is mennyire fontos ő,a kapcsolatotok.sok szerencsét,remélem helyre jöttök:))

2011. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*csak próbálja megmenteni...bocsi:)
2011. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!