Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerek tartja el a szülőt....

Gyerek tartja el a szülőt. Rendben van, és meddig normális/természetes?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 12:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nem erre az esetre gondoltam, amikor azt írtam, hogy engem is felneveltek hát segítenék én is.
2011. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Arról nem is beszélve hogy még otthon lakott nem egyszer küldtünk neki haza pénzt. Aztán közös megegyezéssel felköltözött,hogy segítsünk egymásnak. Most már ott tartunk hogy csak mi segítünk rajta. Van hogy egész nap nem csinál semmit.

Ne mondja nekem senki hogy depressziós,meg beteg,mert hallani nem akar orvosról.

2011. jún. 21. 14:46
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon szűkre szabott a lakás...még három embernek is, nemhogy négynek! Nincs anyósnak lehetősége elmenni valahová? Mielőtt meglett volna a lakás, hol élt? Valami barátnő, barát házaspár, akik kiadnának neki egy szobát? Esetleg idősek otthona (habár az is pénz)?

Nem eltartani kell, hanem valahol máshol helyet keresni neki. Gondolom annyi nyugdíja van, amiből egy szobát és magát fent tudja tartani. Ép ésszel belátható, hogy kicsi négyeteknek az a lakás, és az is biztos, hogy erre előbb-utóbb rámegy a ti kapcsolatotok is. Pateroljátok ki szelíden, max. támogassátok egy kis pénzzel és csókolom..

2011. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
mond meg anyósnak hogy járuljon hozzá a rezsihez és a kajához, ha nem hajlandó küld haza ahonnan jött. Egyértelmű hogy kihasznál benneteket. Minek jött hozzátok lakni ha épp egészséges ember? Legalább a házimunkát megcsinálhatná amíg te dolgozol. Állj a sarkadra és oszd ki anyóst.
2014. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Hogy alakult az elmúlt években az életetek?

2021. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!