Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg a dolgot?

Hogyan oldjam meg a dolgot?

Figyelt kérdés

[link]

Ide szeretnék menni a barátnőmmel július 7.-én délután a fél kettes busszal,odaérnénk 47 perc alatt.Sok kérdés vetődne fel:egyedül még sosem jártam Kapuváron(azaz szülő nélkül),barátnőm meg még soha nem járt itt.Gyakorlatilag a 18:55-ös busszal jönnénk vissza,de lehet,hogy hívnám anyát,hogy jöjjön értünk.Az útiköltséget elfele én állnám a barátnőmnek,de félek,hogy az autóbusz állomástól eltévedünk.Kis utánajárással persze tudom,hogy merre kell menni(Google maps) -Megbízható?

Akkor mennyi lenne az összköltsége ennek az útnak tulajdonképp?Van rá 3000 Ft-om,meg előtte nap moziba is mennénk.Elég sűrű program.Ugyanis ittalszik a barátnőm nálunk.Vagy ne menjünk strandra akkor?Fogalmam sincs.. vagy moziba ne menjünk?És akkor hova?Csornára,a családias kisvárosba?


2011. jún. 21. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Pesti vagyok, nálunk a mozi elvinné a 3000-et, a strandbelépő meg fejenként 3000... Nem tudom, nálatok mi mennyi, de én kicsit kevésnek tartom ezt mozira + strandra + utazásra... Nyilván a strandon is csak meghívod egy fagyira/üdítőre...
2011. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Tatára? Az messze van? Egy tó van a város közepén, fürdeni is lehet benne.
2011. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hívd fel a volánt, vagy várd meg abuszt, és a sofőrtől megkérdezheted, mennyi a jegy.

Mindig több pénz legyen nálatok, mint a mi kell, mert bármi közbejöhet. Kell 1000-2000 ft " vész esetére"

2011. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Abba inkább ne fürödj.

Annak olyan szagavan hogy hihetetlen. Tiszta zöld a víz.

2011. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
csornán is van strand, fagyizó, érdekes a múzeum kiállítása is. De nem túl szép városka
2011. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csornai strand nem bezárt?:O
2011. jún. 21. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenek előtt a Volánt, és a strandot hívd fel, hogy mennyibe fog kerülni az utazás, és a belépő. ( nem tudom, van-e diákkedvezményetek?) Utána mindjárt kiderül majd, hogy anyagilag mi fér bele a programotokba. A google maps megbízható, bár inkább az autós útvonalakat jelöli. De ha felhívod a strandot, és a belépő árával együtt megkérdezed, hogy a buszpályaudvarról hogyan juthattok el hozzájuk a leggyorsabban, akkor szerintem szívesen segítenek.

A 3000 Ft diákjegyekkel talán elég, de tényleg csisszes. Én biztosan nem engedném el úgy a lányomat egy egész napos programra, hogy nincs nála 1-2 ezer Ft plusz "vésztartalékként". Nem kell elköltenie okvetlenül. De megtörtént már kiránduláson, hogy a korábban kényelmes cipője iszonyúan feltörte a lábát. Kénytelen volt venni egy csomag Salvequick tapaszt, mert különben lépni nem tudott volna...

2011. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
76%
Gyertek Pápára!!Strand meg minden termál.Tök jó az egész ráadásul most felvan újítva+mozi múzeumok és nem is olyan drága :) :)
2011. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!