Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a 2 dolgot, hogyan oldjam...

Ezt a 2 dolgot, hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Én 20 éves fiú vagyok. Sajnos van 2 dolog az életemben,ami nagyon fáj nekem.Az egyik az,hogy hiába szeretek egy lányt már egy pár éve,rám se hederit.A világon a családom után szeretem őt a legjobban.Barátként közeledek hozzá,de nincs semmi.Küldtem neki üzit,de semmi.Nem hangsúlyozom neki,hogy szeretem,mert utólag igy kergettem el magamtol.Az volt a baj,hogy magamhoz akartam kötni és ez öneki nem volt jó.Annyira nyomultam,hogy a végén azt mondta felejtsük el egymást.Nagy nehezen feltudtam dolgozi...legalábbis azt hittem,de mégsem.Azóta eltelt 1 év.Küldtem neki most 1 év után egy hogy vagy rövid üzenetet,de nem válaszolt.Az egyik barátom adta az ötletet,mert ő is beszélt vele régen anno erről a dologrol.Azt mondta lát esélyt a dolgokra,mert okos és tapasztalt a lány.Értékelni fogja,ha éréklödök utánna még.2 hete irtam neki,de még semmi.A másik dolog az,hogy hiába probálkozok más lányoknál nem sikerül semmi.Sokak szerint azért nem mert még mindig az a lány jár a fejembe,akit az elöbb emlitettem.Hiába vagyok kedves,aranyos,megértő...semmit nem ér egyszerüen.A szüleim meg a többi felnött büszke rám,hogy nem vagyok olyan mint a többség.De igy nekem nem jó.Ugyérzem ezek az értékek elfognak tünni belölem és megváltozok egy olyan emberré,aki nem akarok.Nem akarok,de...nem birom már,hogy én igy vagyok a másik aki meg nem komoly egy lánnyal szemben annak meg szerencséje van...
2011. aug. 16. 23:40
 1/6 anonim válasza:

Ide sok önbizalomra van szükség.

Ha írnál kort és nemet úgy talán adhatnék pár tippet. :)

2011. aug. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
19 éves fiú vagyok a lány pedig 18
2011. aug. 16. 23:50
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdésben még 20 voltál..hazudóós :D
2011. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Csinálj neki valami szépet. Küldd el neki postán vagy csengess behozzá, tedd le a küszöbre és fuss el. Hidd el értékelni fogja. Ha netán meglátod utcán, menj oda hozzá és szólitsd meg. Ha nem mered akkor gondolj arra, hogy nem lehet belőle kudarc, és ez majd erőt ad, hogy beszélj vele. Kérdezz bátran mit mondjak még.
2011. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerelem,szerelem, átkozott gyötrelem

http://www.youtube.com/watch?v=u76POVGTA_s

2011. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen csaj vagyok !! :D nem tudom hogy lehetne engem visszaédesgetni .. szerintem az segítene ha elé állnál és elmondanád mi az amit ezentúl másképp teszel.. pl nem kérdezed arról hány gyereketek lesz..hogy miylen lesz a házatok ..miylen esküvőt akar... ezenkívül elengeded bárhová ...nem tiltod meg neki hogy visszaigazoljon az expasijainak a facebookon... stb. tudod ..hiába szeretem én is a barátom ..néha úgy érzem ő írja a jövőm...na iylenkor elegem van belőle...
2011. aug. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!