Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális a te és a...

Mennyire normális a te és a családod, barátaid életét blogban mindenkivel megosztani?

Figyelt kérdés
Ezeknek az embereknek mi hiányzik az életükből, hogy kommentekben várják a kedves szavakat? Ismerek olyat, aki rendszeres panaszkodik, hogy ez kéne neki, meg az, aztán kap ezektől az emberektől mindent. (most nem beteg gyerekeknek szánt gyűjtésről beszélek, az oké). Arra nem gondolnak, hogy pl a kedves hozzátartozók nem szeretnék, ha mindenki tudna mindenükről? Arról nem beszélve, hogy olyat is ismerek, aki simán hazudozik össze-vissza, de ugye ez addig nem derül ki, amíg közelebbről meg nem ismered... Ti olvastok ilyen személyes blogokat? ha igen kiét?
2011. jún. 21. 13:57
 1/8 anonim válasza:
100%
Én olvasok egy blogot,amelyet egy srác ir aki kint dolgozik Japánban.Mindenféke élményt leir,és beszámól az ottani szokásokról,kajákról na meg a földrengésekről..:)
2011. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Olvastam blogot és írok is.Én nem a családi életemet írom le,hanem amit érzek,nem fedem fel a saját kilétemet és azokét sem,akikről írok.Olyan rosszul esnek néha dolgok,amiket a családban kapok anyumtól,meg a sok veszekedés,hogy ki kell írnom..:( nagyon rossz a helyzet,két tűz között vagyok jelenleg is.Nem vágyom a kedves szavakra,azt a barátnőmtől bőven megkapom.

Teljesen normális dolog.

2011. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én lustanyut olvasom:)

Naplót írtam hosszú évekig, de nem neten.

2011. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na hát, én hiába írom le, hogy mi kellene, nem állnak sorban teljesíteni :( :) Én azért panaszkodok a blogomban, ha olyanom van, mert ha kiírom magamból, akkor jobb. Bár most már ritkán teszem.
2011. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én írok blogot. Általában nem szoktam kiteregetni a szennyest, meg nem nagyon részletesen írok arról, hogy mi történik. Ha igen, akkor is úgy, hogy ne lehessen nagyon levenni, hogy azok ők... és egyébként meg úgy vagyok vele, hogy én őszinte vagyok, így ha mégis bekerül vmi vkiről a blogba, amire nem túl büszke, akkor arról ő tehet (főleg az "ellenem elkövetett" dolgokról írok ilyenkor, és max. 2x egy évben, amikor nagyon ki vagyok akadva, és akkor is rejtjelesen)... és fotókat meg videókat az ő tudtuk nélkül még véletlenül sem.

Én egyébként a kismamablogokat (főleg tele fotóval meg videóval) írókat nem értem. Bele sem gondolnak, hogy mondjuk kiskamaszként a gyerekük valszeg nem fog túlzottan örülni, hogy a pucér seggét láthatja ország-világ meg mki elolvashatja, hogy mikor fogzott és mikor ült először a bilire...

2011. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Én blog-olvasó vagyok, és írok is blogot, konkrétan kismama-blogot. A képeken (azon a kevésen) nem felismerhető senki, se én, se más, de még így is mindig megkérdem, írhatok e róla? A blogot a távolabb élő családtagoknak, barátoknak írom, hogy ne kelljen mindenkinek külön-külön beszámolni.

Soha nem vártam biztató, kedves szavakat, nem azért írom, hanem babanapló helyett. Nem minden blogos egyforma.

2011. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem olvasok blogot.

És én is furcsának találom, hogy így kiadják magukat az emberek.

De én már azt is furcsának találom, hogy a közösségi oldalakon az életük minden részletét kiteszik.

Nekem ez fura, én soha nem tenném.

A magánéletem az enyém.

2011. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Két családanya blogját olvasom rendszeresen. Egyik sem panaszkodik és nem kéreget...sőt inkább utat mutat. Mindkettő olyan családi életet, gyermeknevelési utat mutat be, amit követendőnek érzek (ha valósághű ha nem...).

A blogjaikat a férjeik és a családtagjaik is kommentelik gyakran. Így gondolom minden a beleegyezésük alapján jelenik meg.


[link]

[link]

2011. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!