Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős férfi szájából, az, hogy...

Nős férfi szájából, az, hogy "hiányoztál"az mit takar? Komolyan mondhatta? Most mint gondoljak?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég találkoztunk,nem volt igazán semmi köztünk/csók/,most,hogy újra találkoztunk,ezt mondta és olyan "elhagyotnak"tűnt,szeretet éhesnek...most nagyon megzavart!A házassága konkrétan nem tudom milyen...de még fiatal ő is,énis.
2011. jún. 21. 16:58
1 2
 1/15 napietus ***** válasza:
95%
amit mondott, azt jelenti. ne éld bele magad ebbe, ha nem vonz a szerető-státusz...
2011. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem szokott olyan ember is hiányozni, akit nem feltétlenül akarok meghágni.
2011. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Ebből te csak rosszul jöhetsz ki....:(
2011. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
A "Hiányoztál" ebben az esetben csak annyit jelent hogy "Kangörcsöm van, az asszonynak fáj a feje, téged meg ugye csak arra tartalak...".
2011. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
a hiányozál főképp azt takarja, hogy mint régi barát hiányzoltál, nem mint szerető..! Nős, mit akarsz vele..? -.-
2011. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

ilyen helyzetben a "hiányoztál" azt jelenti: hiányoztál.


az is lehet, h esténként úgy alszik el, h rád gondol, de az is, h egyszerűen csak örül a találkozásotoknak.


én alapból szerelem párti vagyok, tehát nem ítéllek el, ha boldoggá teszed azt az embert.

2011. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

"Nős férfi szájából, az, hogy "hiányoztál"az mit takar?"


én 21 éves vagyok és nem értem hogy mi az ami hiányozhat egy férfi szájából.

2011. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
jah elolvastam mégegyszer így már értem. nem szó szerint hiányszin valami a szájából csak ezt mondta.
2011. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

konkrétan ezt jelenti: meg akarlak d.gni.

gratulálok:)

2011. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jól esne egy kufirc.
2011. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!