Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős férfi szájából, az, hogy...

Nős férfi szájából, az, hogy "hiányoztál"az mit takar? Komolyan mondhatta? Most mint gondoljak?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég találkoztunk,nem volt igazán semmi köztünk/csók/,most,hogy újra találkoztunk,ezt mondta és olyan "elhagyotnak"tűnt,szeretet éhesnek...most nagyon megzavart!A házassága konkrétan nem tudom milyen...de még fiatal ő is,énis.
2011. jún. 21. 16:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Megszúrna.

Ne dőlj be neki.

2011. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mit akarok tőle?!hát Őt!én magam se értem,egyszerűen a hatása alá kerülök és kész..Ezt a szót soha nem hallottam még tőle,nagyon meglepett!!Elhihetitek,hogy,nem kell ilyeneket mondjon,ahoz,hogy megkaphasson!ezt ő is tudja.De nem történt semmi!
2011. jún. 22. 08:57
 13/15 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, h váljon el, vegyen el téged, és akkor már nem fog hiányolni:D:D

Amíg ez nincs meg, addig csak hiányolhat:D

2011. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!nem fog elválni,ezt már az elején kijelentette.Bár tudjátok,a remény hal meg utoljára....
2011. jún. 23. 05:52
 15/15 anonim ***** válasza:
Elérte a célját azzal, hogy azt mondta hiányzol neki. Meg akar kapni és azt akarja csak ő rá gondolj és látom ez sikerült is. Csak azt tudom mondani, hogy ne menj bele, bár úgy látom már késő, még ha nem is történt meg az a bizonyos dolog. Te fogsz a lehető legrosszabbul kijönni ebből az egészből, mert te szerelmes vagy, ő meg nem . Ha nem akarsz szenvedni, éjjeleket átsírni felejtsd el.
2011. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!