Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt érzem, hogy hiányzok;...

Ha azt érzem, hogy hiányzok; csak ő kell érdemes újra megpróbálni?

Figyelt kérdés

Még csak 1 hete, hogy szakítottam párommal. De nagyon szenvedek a hiányától. Nem kell más, csak ő.

Azért szakítottam, mert elhanyagolt, nem foglalkozott velem, sokat veszekedtünk. Ugy szeretném vele "folytatni" persze ha ő is akarja, hogy változtatunk dolgokon. És figyelmesebbek leszünk egymással.

Szerintetek van értelme kezdeményeznem? Vagy még várnom kellene?


2011. jún. 22. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bírd ki! Nem véletlenül szakítottál, persze hiányzik, mert megszoktad, hogy van, aki szeretget, meg persze őt is szereted. De meg volt a szakítás oka.

Legyél kemény, bírd ki!

2011. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát,még várjál..szerintem majd talán 2-3 hét múlva rákérdezhetnél,hogy hiányzol-e neki,szeret-e..stb. és akkor annak függvényében kezdeményezz avagy ne!
2011. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kutyából nem lesz szalonna, max. kutyaszalonna...és jöhetnék azzal, hogy a káposzta milyen felmelegítve...


Szerintem ha most újrakezditek egy ideig-óráig lehet fog törődni Veled, de telnek a napok, hetek, hónapok...évek és visszaáll minden a kerékvágásba.


Én keresnék olyan valakit aki mellett ez a dolog nem áll fenn. Nem is értem hogy tudsz eltekinteni attól hogy egyáltalán valamikor is elhanyagolt?!

2011. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt az egy-két hét törődést is csak akkor kapod meg, ha ő könyörög.
2011. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nincs értelme újrakezdeni? :(
2011. jún. 22. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt mondom neked, hogy felejtsd el, még akkor is ha szenvedsz. Ha valaki nem akar vàltozni, azzal nem tudsz mit tenni. Addig vàlogass amig tudsz.
2011. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
NEM
2011. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy hónapig esetleg minden szépen menne, utána ismét a régi... Hagyj időt neki megváltozni. Nincs kizárva, hogy meg fog, de biztos nem egy hét alatt. Ha majd fél év-teljes év múlva úgy látod, hogy tényleg változott, hiányzol neki stb, akkor meg lehet próbálni, de akkor is kevés az esély, hogy egy idő múlva nem fog megváltozni a régi énjére.
2011. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!