Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem nevetséges? Bővebben lent.

Nem nevetséges? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Apám aki 58 éves nyugdíjas,mellette melózik....(no comment...-.-) Minden áron kiakar ERŐVEL küldeni Ausztriába melózni.Jó nyilván nem fog kocsiba rakni,és kivinni kényszerrel,de a szüleim elváltak.Apámmal kb 2 hetente beszélek vagy hetente telefonon,és MINDIG(MINDIG) felhozza a témát.Már rohadtul elegem van belőle,hogy állandóan ezt ugatja(erre már enm tudok mit mondani csak h ugat).Nem tudja felfogni h utálom a szakmám(szakács-pincér) és nem akarok külföldre menni,hanem rendőr,vagy BV-s lenni....Sztetek mit tudnék vele kezdeni? Rohadtul unalmas,sztem ti is unnátok ha a helyembe lennétek és 1-2 hete beszélnétek telón a apátokkal és csak azt hajtaná(NÉMET,TANULJ,AUSZTRIA,MELÓ,MELÓ,MELÓ)De azt nenm tudja felfogni h én tanulok most is pl a felvételire majd,nyelvvizsgára,stb...hihetetlen ne tudjátok meg mennyire idegelő az ilyen.Legközelebb felhozza esküszöm hogy elhajtom a búsba,és enm érdekel az se ha többte nem szól hozzám.nem érti meg,hogy ITTHON AKAROK MAJD DOLGOZNI,NEM AUSZTRIÁBA!!!!
2011. jún. 23. 00:44
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
97%
Én örülnék ha olyan szakmám lenne, mint neked és tárt karokkal várnának Ausztriába 1500 euros kezdőfizetéssel... Persze ami nem megy azt nem kell erőltetni, a pénz nem minden.
2011. jún. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Igazad van részben,de részben nem...ha gyűlölöma szakmám akkor nincs értelme abba dolgozni.Rendvédelmi pálya érdekel,de ezt a szűk agyával nem tudja felfogni...
2011. jún. 23. 01:09
 3/33 anonim válasza:
93%

Én elhiszem milyen idegesítő lehet...nekem is sok mindent hajtogat anyám állandóan,de ha belegondolsz apukádnak igaza lehet.

Szerintem elég jó szakmád van amivel külföldön tudnál igazán érvényesülni.Viszont ha tényleg nem ezt akarod csinálni akkor mondd meg neki hogy már eldöntötted hogy mondjuk rendőr leszel és kész. Ezen nem tud változtatni.

Vagy vágj bele abba a szakmába amit csinálni szeretnél és mondd meg neki hogy már más szakmát kezdtél el tanulni.Gondolom nem fogja azt mondani hogy azonnal hagyd abba.bár nem ismerem édesapád.

Ha ennyi idősen dolgozik szorgalmas ember lehet és szerintem azt szeretné hogy te is ilyen legyél.Biztos nem azért cseszeget mert rosszat akar csak túlzásba viszi.

2011. jún. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
azt se érti meg hogy nekem nem a vendéglátás(kb nincs családod,főleg ah külföldön vagy)a célom hanem normális családot akarok kb 4-5 év múlva....23 vagyok am...
2011. jún. 23. 01:11
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
azért akarja hogy kimenj mert itt 3-4 éven belül még diplomával se fogsz tudni anyit keresni hogy megélj..van logika benne..mit akarsz egy országban ahol egy utcaseprő többet keres mint egy orvos?
2011. jún. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Én makacs-önfejű ember vagyok amit a fejembe veszek azt úgyis lesz,elis érem.pl rendőrség,vagy a büntetés végrehajtás.De "hát még nincs garancia hogy rendőr vagy BV-s leszel,de ha nem sikerülnek,akkor pincérkedés Ausztriába 1000el" majdnem mondtam neki h hát "b+"...de még1szer felhozza az lesz,és lehet olyat mondok amit magam is megbánok utólag,de nem fog érdekelni....
2011. jún. 23. 01:15
 7/33 anonim válasza:
100%

Hmm....annyit tudok csak mondani hogy vágj bele abba a szakmába amit csinálni szeretnél és érdekel.

Ha tényleg nem fogja fel nem tehetsz mást csak hogy ráhagyod.Idővel majd csak megérti. Tudom sovány vigasz de más ötletem nekem sincs. : (

2011. jún. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

1 nekem nem a pénz a lényeg hanem h rendőr,vagy BV-s legyek...

2. mint már írtam nem szambázni akarok a nagyvilágba és 40-45 évesen magamra nézni h se gyerek se semmi...azt hiszem h ha lenne párom,és ő is dolgozna x-y dolgot.meg én si rendőrként,vagy fegyőrként tök mind1 melyik akkor feltudnánk nevelni a gyereket.De kint ahol a 7 napból 6szor dolgoztatnak 12-14 órát h neveljek gyereket?NEM a munaka büdös hanem a 12-14 óra mert én még a 10re is rábólintok de a 12...

2011. jún. 23. 01:18
 9/33 A kérdező kommentje:
alapjáraton véve rohadtul hidegvérű ember agyok,de ezt hajtja kb lassan 1,5 éve....inkább 2....még1szer eljátsza.Istenre mondom h úgy elküldöm,h úgy megsértődik,hogy többet felém se néz....amit jelen pillanatban nem bánnék:)
2011. jún. 23. 01:21
 10/33 anonim ***** válasza:
56%

sztem igazad van, te tudod, h mit szeretnél, és szerintem tedd azt, mert most hiába mész ki, és keresel nem tudom mennyit, de nem az az , amit szeretnél, és közben boldogtalan vagy.....23 évesen nem kényszeríthet apád(mondjuk amúgy sem kényszeríthetne).....biztos ő is jót akar, úgy gondolja, h ott jobb sorsod lenne, de végső soron sztem jobb ha úgy csinálod a dolgokat, ahogy te azt elképzeled, és sztem nem rosszak az elképzeléseid.

Egyébként meg élnek emberek viszonylag jól sokkal nehezebb, rosszabb feltételek mellett. Sok sikert! Üdv!

2011. jún. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!