Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tényleg nevetséges...

Most akkor tényleg nevetséges 22 évesen férjhez menni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és 1 hónap múlva lesz az esküvőnk. Nagyon várom, és olyan boldog vagyok, de valaki mindig beárnyékolja a jókedvemet. Mindig megkapom hol ismerősöktől (rendre lányoktól) fiatalabbaktól és idősebbektől is, hogy ostobaság ilyen fiatalon házasodni. Persze, tudom, hogy van aki még nem érzi magát érettnek a házassághoz, de miért kell minden fiatalra ráhúzni azt, hogy "na ez is egy eltolt házasság lesz, mert túl fiatalon kezdik"..?? Most komolyan, tényleg nagyon korai? Hisz már felnőtt vagyok, és nem 18 éves. (A jövendőbelim pedig 30 éves.)
2011. aug. 31. 15:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%

Más kérdés, hogy én nem mennék ennyi idősen férjhez, de ennek is megvan az oka.

Ha ti boldogok vagytok így együtt, akkor ne foglalkozz más véleményével, nyilván azért házasodtok össze, mert ti így látjátok jónak!

legyetek nagyon sokáig boldogok együtt! :)

2011. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Nem nevetséges, de miért foglalkozol egyáltalán ilyenekkel? Legyetek boldogok, aztán az idő majd megmutatja, hogy jól döntöttél-e :)
2011. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
94%
A szerelem nem korfüggő, és ha két ember úgy érzi , összetartozik, akkor nincs kérdés. A mai világban meg különösen szép, ha egy 22 éves úgy gondolja, hogy a házasság a megfelelő jogi forma arra, hogy összekössék az életüket!
2011. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem!(20/L)
2011. aug. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, h nektek tényleg nem korai a házasság, de 22 évesen még általában korai....

Amúgy meg ezt meg kell szokni, képzeld el, hogy nemrég tartottunk lánybúcsút, és volt egy feladat a menyasszonynak, jókívánságokat kellett gyűjtenie egy füzetbe...hát az emberek nagy része elsütött vmi hülye poént, hogy gondolják meg jobban, meg nem lesz-e túl korai(a menyasszony 26 éves), meg jön-e a baba, meg hogy majd a válás is legyen olyan nagy esemyén, mint most az esküvő, stb...na ez volt szörnyű, látni milyen negatívok az emberek a házassággal kapcsolatban. Alig volt két vagy három pár, akik tényleg szívből gratuláltak, és látszott, h az ő házasságuk is jó, és ezért nincs egy rossz szavuk a házasság ellen....:-(

2011. aug. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%

Nézd, ha te úgy érzed, hogy készen állsz egy házasságra akkor ne törődj velük.


Sok boldogságot!

2011. aug. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Hailey13 ***** válasza:
81%
egyáltalán nem! amíg biztos vagy magadban, ne hallgass másokra:)
2011. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg sok a fiatalok által szeszélyből kötött házasság.


Nem úgy tűnik, hogy ti emiatt keltek egybe. Az ismerősök pedig szerintem féltékenyek, hogy 22 évesen van egy olyan stabil kapcsolatod, és egy olyan társad, akivel összekötöd az életed. Sok boldogságot kívánok, és ne törődj a rossz nyelvekkel. :)

2011. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nagyon korai! Ilyen korban még utazgatni kell, kirándulgatni, elkezdeni karriert építgetni. De mindenki ott rontja el az életét, ahol tudja! A volt barátnőm 21 évesen ment férjhez, rá évre jött a baba, állítólag minden jó volt meg dúlt a szerelem, aztán mindketten rájöttek, hogy még előttük az élet, és még nem tombolták ki magukat és meg akarnak ismerni másokat is, ezért 3,5 év házasság után elváltak. Nem mondom, hogy mindenki így jár, de minek úgy sietni az esküvővel? Az nem több egy papírnál! Ha van érzelem akkor nem kell a papír.
2011. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
88%

Senkivel ne foglalkozz!Én még gimnáziumba jártam,amikor 18 évesen összeköltöztem(a szüleimmel nem volt jó a kapcsolat,és máig sem jó) a vőlegényemmel aztán a suli befejezésekor össze is házasodtunk,ekkor már 18hetes terhes voltam.Én is kaptam hideget-meleget.Most 25éves vagyok,azóta már két gyerekünk van:)Ha boldogok vagytok,szeretitek egymást és akárjátok mind ezt,miért kellene bárkinek a szávára is adni?

Sok boldogságot nektek!

2011. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!