Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, és a szüleim...

14 éves vagyok, és a szüleim nem engednek el a moziba. Szerintetek ez nem nevetséges?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.Nógrád megye délnyugati részén lakunk,közel Pest megyéhez.A barátnőmmel be szeretnénk menni Pestre,moziba.Vonattal 2 átszállással,max.1,5 óra alatt beérnénk a Nyugati pályaudvarra,ahol van a Westend City Center.Oda mennénk moziba,de a szüleim nem engednek.Még csak be sem mennék úgy igazán a városba,hisz azonnal a Nyugatinál van a Westend!Akkor miért nem engednek?Ez már annyira idegesítő,szeptembertől gimis leszek,és még mindig úgy kezelnek,mint egy kisgyereket!Ráadásul a bizim nagyon jó lett,a legrosszabb jegyem a 4-es volt,abból is csak 3 volt.És 3 kitűnőm is lett.Bezzeg ha a házimunkában kell segíteni,akkor már nagynak számítok!
2010. júl. 1. 18:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%
A te szemszögedből nézve az. A szüleidéből viszont sajnos érthető az aggodalmuk.
2010. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Tila_Tequila ***** válasza:
72%

Szerintem 14 évesen nyugodtan mehetnél moziba. Érthető az aggodalmuk? Szerintem nem.

Mond el nekik, hogy tudtok vigyázni magatokra, semmi gond nem lesz...

2010. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De mitől féltenek?Még csak nem is egyedül mennék!:(
2010. júl. 1. 18:41
 4/27 A kérdező kommentje:
Már mondtam nekik,hogy nem vagyunk már kicsik,és tudok vigyázni magamra,de eddig nem jártam sok sikerrel...
2010. júl. 1. 18:42
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is nevetséges, hiszen gondolom nem este sötétben jönnétek haza. Főleg ilyenkor, nyáron még 9-kor is világos van. Próbálj komolyan beszélni anyudékkal.
2010. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Tila_Tequila ***** válasza:
82%

Kérdezd meg tőlük, hogy mitől féltenek.

Megtámadnak a Westendbe késsel, mikor van ott egy csomó ember, vagy mégis mitől?

Majd jövőre ha utaznod kell suliba, akkor se engednek?

2010. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Oké,köszi:)

Délután néznénk meg az Eclipse-t,és úgy jönnénk haza,hogy fél 6-ra már itthon lennénk.Úgyhogy tényleg nem értem őket!

2010. júl. 1. 18:44
 8/27 A kérdező kommentje:
Igazad van,ott van egy csomó ember!Tényleg feleslegesen aggodalmaskodnak!
2010. júl. 1. 18:45
 9/27 Tila_Tequila ***** válasza:
91%

:)

Én is megyek majd nemsoká megnézni, de én este 8ra megyek Westendbe :)

És alig vagyok idősebb nálad.

2010. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem később megköszönöd neki, tapasztalatból mondom.

Azért mert még elég kicsi vagy 14 évesen, 16 évesen már nem fognak így megfogni, de ha viszel pl egy idősebb bátyót vagy valakit akit ismernek tuti elengednek. Nem akarják hogy bajod legyen Pest se biztonságos ha este mentek. Én most költözöm fel Pestre de emlékszem mikor először mentem fel egyedül. Hidd el nem rossz ez hogy most féltenek.

Gondolj bele hogy lányod van, beengednéd egyedül ?Nem hinném:)

De meg lehet oldani egy idősebbel ahogy mondtam,vagy ha ők visznek be titeket.


20/L

2010. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!