Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Bajban vagyok ...

Mit tegyek? Bajban vagyok mert nem tudom biztosan kié a babám, és tanácstalan, segitséget várok.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek babát várok (4honap)de nemtudom ki az apja mivel a régi páromat ugy 4 honappal ezelött rugtam ki és utána pár napra rá egy régi barátommal akki mára már szerelmem összetalálkoztam és töle is lehet a baba mivel ö vele is ugy 4honapra volt és egyik esetben sem védekeztünk. És nem tudom ki lehet az apa mivel DNS viszgálatra nincs pénzem szerintetek van olyan mod amit ki tudnék probálni hogy kié a gyerek ? vagy hogy közöljem a páromal ha nem az övé mert ö azt hiszi hogy az övé de bennem felmerült a gyanu hogy az elözö barátomé is lehet. kérlek benneteket segitsetek !
2009. márc. 24. 20:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hűűű, érdekes a szitu. Szerintem sajnos nincs más mód csak a DNS vizsgálat. És ha megszületik esetleg akkor kiderülhet, hogy kire is fog hasonlítani.

Jó nagy kalamajkában vagy. :) Ha a volt srácodé is, szerintem a leendő szerelmed, ha szeret el fogadja a kicsit sajátjának, hisz lehet az övé is. Nincs tanácsom sajnos.


Remélem végül megoldódik a dolog. Minden jót és szép babavárást kívánok.

2009. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi a biztato szavakat :) sajnos nem tudom mit tegyek továbra is valaki van még valami ötlete ?
2009. márc. 24. 20:20
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Hazudni ne hazudj senkinek. Mindenképp csak a gyerek születése után tudod meg, hogy ki az apa.


2. Ha szerencséd van és különböző vércsoportúak a barátaid, akkor esetleg már egy sima vércsoportvizsgálat alapján is meg lehet állapítani.


3. Ha nincs szerencséd, akkor marad az apasági és a DNS vizsgálat.

2009. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudsz utánaszámolni, hogy kb. mikor volt peteérésed és melyik férfivel voltál az időtájt, azokban a napokban?
2009. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Gratulálok!Ez már igen!
2009. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem igazán sajnos mert pár nap különbség van közte.
2009. márc. 24. 20:39
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
Hú, mint a Mamma Mia filmben :-) Figyelj, ha szeretitek egymást, akkor tudja a szitut, és szegény gyerkőc tehet minderről a szituról a legkevesebbet, vele ne csesszetek ki. Majd ha lesz pénzetek, elvégeztetitek a tesztet, addig meg legyen mindegy, és ne idegesítsétek magatokat. Ha szeret, akkor ez fogja a legkevésbé érdekelni, mert felneveli sajátjaként, és ha kiderül, hogy tényleg az övé, akkor dupla öröm, ha meg nem, akkor a gyerek így is apjaként fogja szeretni, mert törődött vele és szerette.
2009. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha kiderülne h nem az enyém a gyerek elválnék és 1 kanyit sem fizetnék.Nem lennék senki bohóca.Tudom h ez nem fog tetszeni senkinek,de ki szereti ha hülyének nézik.
2009. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%
20:55 - Nagyapám úgy vette el nagyanyámat apai ágon, hogy nagymamának volt egy kislánya (apja meghalt háborúban, de az most mellékes, lényeg, hogy az én nagyapámnak ő nem volt saját gyereke), mellé még született 6 közös gyerekük is. Ilyenbe nem gondoltál bele, mielőtt leírtad a véleményed, ugye, hogy lehet még azután az egy baba után még egy vagy több? Ha ez se hatna meg, nem is szeretnéd a párodat, mert aki szereti, az ilyen miatt nem hagyja el.
2009. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Már ne haragudj, de ha nincs egy DNS vizsgálatra pénzed, a gyereket hogy fogod felnevelni? Csak nem segélyből? 100 ezernél már a szüléssel, ruhákkal és minden kellékkel együtt jóval többet fogsz rá költeni. Ne ezen spórolj, mert akkor sosem leszel 100%-ig biztos.
2009. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!