Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Bajban vagyok ...

Mit tegyek? Bajban vagyok mert nem tudom biztosan kié a babám, és tanácstalan, segitséget várok.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek babát várok (4honap)de nemtudom ki az apja mivel a régi páromat ugy 4 honappal ezelött rugtam ki és utána pár napra rá egy régi barátommal akki mára már szerelmem összetalálkoztam és töle is lehet a baba mivel ö vele is ugy 4honapra volt és egyik esetben sem védekeztünk. És nem tudom ki lehet az apa mivel DNS viszgálatra nincs pénzem szerintetek van olyan mod amit ki tudnék probálni hogy kié a gyerek ? vagy hogy közöljem a páromal ha nem az övé mert ö azt hiszi hogy az övé de bennem felmerült a gyanu hogy az elözö barátomé is lehet. kérlek benneteket segitsetek !
2009. márc. 24. 20:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
20:58: azért az nem mindegy, hogy valaki úgy vesz el valakit, hogy tudja, van egy másik gyereke vagy átverik és a más gyerekét hiszi a sajátjának - nagy különbség!
2009. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%
Köszi az előttem szólónak!És most nincs háborús helyzet.
2009. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%

Nincs háborús helyzet, valóban, csak balhé van egész Magyarországon, de ebbe ne menjünk bele. Ez a gyerek pedig nem átverés, mert az anyuka először is csak felelőtlen volt, és nem tudja most már visszakövetni, hogy kié lehet, majd ha lesz rá lehetősége, ki fogja vizsgáltatni, de ezen nem múlhat egy szerelem.


Mondok még egy példát, ismerek egy nőt, aki nálam néhány évvel idősebb, ugyanígy szült egy kislányt, ő se tudja, hogy ki az apa, olyan életet élt, hogy ihaj, most Amerikában él, és férjhez tudott menni, mert akivel összejött, szereti annyira, hogy baromira nem érdekli, hogy ki az első gyerek apja, és azóta született egy közös gyerekük is.

2009. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

Én ezt tenném: Mindent elmondani mindkét férfinek. Mindkettővel szakítani, megszülni a babát egyedül. A többit majd meghozza az Élet.

Ne sajnáltassa magát, aki most emiatt apa nélkül fog szülni. Aki a balhét okozta, az vigye el.

2009. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
63%
Ja vannak még balekok akik benyelik az ilyet.De ha vki már az elején ennyire nem őszinte velem mire számoljak később?Szerintem ez gusztustalan.Lehet lepontozni.
2009. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%

Ezt is elolvastátok, remélem: "hogy közöljem a páromal ha nem az övé mert ö azt hiszi hogy az övé de bennem felmerült a gyanu hogy az elözö barátomé is lehet"


Nem akarja ő átverni, egyszerűen csak nem tudja, mit tegyen ebben a hülye helyzetben, gondolom, attól is tart, hogy a pasi (aki gondolom tudja, hogy milyen váltásban jöttek ők egymás után), mit fog szólni, el fogja-e hagyni, cserben fogja-e hagyni, vagy mellette marad, ha elhagyja, nem is szereti, ha szereti, vele marad. Kérdező, neked meg kéne beszélned a pároddal, és mondd meg neki, mit érzel, és hogyan is jöttél rá erre a kacifántos helyzetre, ha szeret, nem hagy el.

2009. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális tanácsokat válaszokat . Nem akarok én senkit sem átverni vélre értés ne essen , csak én ugy érzem hogy az új páromé a baba viszont azért van rá esély hogy az elözö kapcsolatombol is lehetett. És ha meg tévedés az egész akkor nem szeretném ilyenel "bántani" a páromat .Ö tud az elözö kapcsolatomrol csak azért elégé érdekes lenne ha most mondanám neki hogy lehet nem az övé a gyerek.

Amugy az anyagi háterem megvan hozzá szoval nem felelötlenség csak nincs potya 1-2 ezrem egy dns vizsgálatra sajnos enyire gazdag nem vagyok :)

2009. márc. 25. 06:33
 18/22 anonim ***** válasza:
63%
Ez azért nem potya vizsgálat ilyen fontos kérdésben. Én inkább erre gyűjtenék, mint másra a helyedben. Úgy tudom, hogy 100 ezer körül van egy DNS vizsgálat. Ha már ezt így felelőtlenül összehoztátok, akkor nem ártana vállalni a következményeket.
2009. márc. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszéld meg minél hamarabb mert minél tovább vársz annál nehezebb lessz elmondani,és szerintem elöbb utóbb meglessz a pénzed a dns vizsgálatra.Boldog babavárást.
2009. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia,


Esetleg ülj le mind a két sráccal, hogy gyereked lesz, és sajna 50-50% az esélye, hogy a jó pasi mellett vagy. Utána számoltál, és előfordulhat, hogy ez a gikszer.

És szereted a párodat, nem szeretnéd, hogy esetleg hazugságban éljen a picivel kapcsolatban.

Semmiképpen se hazudj, mert lehet a végén egyedül maradsz a picivel.


Mind a kettő agyaljon azon, hogy mit tudna tenni azért, hogy kiderüljön kié, és mit is tennének.

van rá 5hónapotok.


Én ezt tenném

2009. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!