Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Bajban vagyok ...

Mit tegyek? Bajban vagyok mert nem tudom biztosan kié a babám, és tanácstalan, segitséget várok.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek babát várok (4honap)de nemtudom ki az apja mivel a régi páromat ugy 4 honappal ezelött rugtam ki és utána pár napra rá egy régi barátommal akki mára már szerelmem összetalálkoztam és töle is lehet a baba mivel ö vele is ugy 4honapra volt és egyik esetben sem védekeztünk. És nem tudom ki lehet az apa mivel DNS viszgálatra nincs pénzem szerintetek van olyan mod amit ki tudnék probálni hogy kié a gyerek ? vagy hogy közöljem a páromal ha nem az övé mert ö azt hiszi hogy az övé de bennem felmerült a gyanu hogy az elözö barátomé is lehet. kérlek benneteket segitsetek !
2009. márc. 24. 20:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Kb. ugye tudod, hogy mikor voltál egyik és mikor a másik sráccal, akár napra pontosan. Mert az orvosod elég nagy pontossággal meg tudná mondani, hogy mikor fogant a baba. Ahogy a szülés várható idejét tudja, ugy ezt is ki tudja számolni. És a vércsoport-vizsgálat is eredményes lehet!
2009. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Szia!

Ha jól számolom, már megszületett a babád. Mire jutottál azóta? Kiderült, kié a baba? Hasonlít valamelyikükre? Vagy vércsoport?

Remélem minden jól alakult.

2010. aug. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!