Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos otthon lakni 22 évesen?

Kínos otthon lakni 22 évesen?

Figyelt kérdés
Kétszer kibuktam az iskolából, most kezdem megint újra, addig meg diákmunkákat csinálok, viszont még mindig otthon élek.
2011. júl. 28. 12:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
nem. de 32 évesen már kínos
2011. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
Amíg tanulsz,és van mellette kis mellékes hogy ne az ösök nyakán élj akkor nem...De lassan itt az ideje,hogy kirepülj a fészekböl....
2011. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Szivesen elköltöznék már, de ezt anyagiak miatt nem tudom megtenni.
2011. júl. 28. 12:38
 4/26 anonim ***** válasza:
75%

Miért lenne kínos?

Jóformán minden egyetemista otthon lakik még. Nagyon kevesen vannak, akik már véglegesen elköltöztek otthonról.

Nappali szakok mellett meg nem igen lehet munkát vállalni. Mert egyszerűen időben nem jössz ki.

Szóval semmi ciki nincs ebben. Vedd úgy, hogy a mostani fizetésedet áldozod fel a tanulásért, hogy később abban a munkakörben dolgozhass, amit szeretsz és sokkal jobb fizetésed legyen. Szakirányú végzettség nélkül nem sokra lehet menni

2011. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jelen gazdasági helyzetben a legjobb, amit tehet az ember, ha próbálja meghúzni magát ott, ahol valahogy elboldogul. Annál nincs drágább, mint hogyha elköltözöl, de nem tudod fizetni, hitelek, adósságok, suliból kimaradás, közben csak dobálod az albérlet feneketlen kútjába a pénzt, teljesen értelmetlenül.
2011. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Miért lenne kínos? Mikor egy fizuból nem lehet megélni elég nehéz lenne elköltözni. Legfeljebb szobatárssal, de akkor már otthon is jobb a családdal. Nincs ebben semmi különös vagy rossz. 27 évesen is szülőkkel lakok. Ők sem akarják hogy elmenjek. Én sem akarok, így mind jobban élünk, segítjük egymást, mi értelme lenne elköltözni? Csak mert egyeseknek nem tetszik, mert náluk divat már 18 évesen felnőni és költözni? Nem érdekel cseppet sem.
2011. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
64%

Az sokkal kínosabb, hogy megbuktál...

Én is itthon lakom még, 21 vagyok. Egyáltalán nem gáz. Honnan lenne pénzem saját lakásra ennyi idősen?? Sehonnan. Albérletbe meg azért nem megyek, mert csak pénzkidobás, inkább maradok itthon és gyűjtögetek. Sokkal többet félre lehet rakni.

2011. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
75%

Nem kínos,miért volna az?

Szerintem még 32 évesen sem az.

2011. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

jaj de égő, fúúú te nem is vagy ember, otthon lakni anyádékkal milyen gáz, ásd el magad



Honnan vetted ezt a baromságot, hogy otthon lakni kínos 22 évesen?

Esetleg ha 40 évesen még mindig otthon laksz és nem lesz semmid akkor az már kínos, de 22 évesen.

2011. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
A mai lakás árak és albérlet árak mellett abszólut nem kínos.Ez nem Hollandia, vagy németország, ahol csak uk muk fuk fogod magad, és elköltözöl.Ez sajna Magyarország. Vagy felveszel lakáshitelt, és életed végéig fizeted jobb esetben, vagy albérletre megy el a fizetésed jó nagy százaléka, és nem tudsz mellette saját lakásra gyűjteni.Vagy jó családba születsz, ahol apa, anya megoldja ezt a próblémát...
2011. júl. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!