Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit kéne csinálnom?...

Most mit kéne csinálnom? Teljesen össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Szóval az apám megcsalja az anyám és ez biztos, azt is tudom kivel. 2 évvel ez előtt emiatt költözött külön az apám, mert anyám gyanakodott rá. Aztán végül vissza költözött. Mit kéne tennem szóljak anyámnak? Légyszi segítsetek.

Egy megijedt 13 éves fiú.


2011. jún. 24. 09:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szerintem beszélj apáddal, hogy mivel téged is érint a dolog, mik a hosszútávú tervei. Mert ha el akarja hagyni anyádat, akkor tegye meg, hátha anyád is talál még valakit, akivel boldog lehet.

Aztán ha anyád hajlandó beszélni a 2 évvel ezelőtt történt dolgokról, mondd, hogy magyarázza el, mi volt, hogy megértsd. És igen, megmondanám anyámnak, ha apám csalná. Miért mindig a megcsalt tudja meg utoljára a dolgokat???

2011. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én a helyedbe megmondanám neki, hogy: Apa! Ide figyelj! Megcsalod anyát és vagy te mondod el neki vagy én. Vagy szakíts azzal a nőcskével és maradj velünk.Meg amúgy is ha nem szereted anyát akkor minek a francnak vagy még it?Hogy boldogtalanná tedd?


Az én apám is megcsalta anyukámat így tudom milyen ez.Csak a mi esetünkben anya lebuktatta apát.Később kibékültek de anya sose felejtette el.

2011. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!