Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy féltékenységgel mit...

Nagy féltékenységgel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon szeretem őt, Ő a mindenem. Majdnem egy éve együtt vagyunk. Nagyon szeret ő is ezt tudom, de akkor miért vagyok ennyire féltékeny? Ha mással beszél kicsit rossz érzés, azt hiszem vele jobban elvan meg ilyesmi. De tudom hogy ez hülyeség, de nagyon féltékeny vagyok. Mit csináljak? Ő is az nagyon, pedig sosem csaltam meg és nem is fogom. Ő se tette sosem velem. Én bízom benne, akkor sem értem miért van ez. Valaki hasonló helyzetben?

Egyszerűen nagyon féltem őt mindenkitől. Nem rég voltam vele, pontosabban tegnap és minden olyan jó volt. Imádok vele lenni. Megölelni, megcsókolni. Le is ment a féltékenység, meg egy ideje lenn volt de ma felment, mit tegyek? Köszi:)

18/L


2011. jún. 24. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha idősebb leszel talán bölcsebb és tapasztaltabb is és jobban fogod tudni kezelni. Úgy tűnik, "ki akarod sajátítani". Szerintem a féltékenység nem az önbizalomhiányból fakad (nem mindig), egyszerűen csak odavagy érte.



Próbálj meg "határozottabb" lenni, gátat szabni ennek, mert el fogod marni magadtól, előbb utóbb ráun, ha piszkálod, bmennyire is szeret most. Ne rá vetítsd ilyen szinten a figyelmed, hanem a tanulásra, olvasásra, inkább magadra, mint RÁ! Tudni kell kezelni a szerelmet, de nem így...

2011. jún. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!