Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy féltékenységgel mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy féltékenységgel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon szeretem őt, Ő a mindenem. Majdnem egy éve együtt vagyunk. Nagyon szeret ő is ezt tudom, de akkor miért vagyok ennyire féltékeny? Ha mással beszél kicsit rossz érzés, azt hiszem vele jobban elvan meg ilyesmi. De tudom hogy ez hülyeség, de nagyon féltékeny vagyok. Mit csináljak? Ő is az nagyon, pedig sosem csaltam meg és nem is fogom. Ő se tette sosem velem. Én bízom benne, akkor sem értem miért van ez. Valaki hasonló helyzetben?

Egyszerűen nagyon féltem őt mindenkitől. Nem rég voltam vele, pontosabban tegnap és minden olyan jó volt. Imádok vele lenni. Megölelni, megcsókolni. Le is ment a féltékenység, meg egy ideje lenn volt de ma felment, mit tegyek? Köszi:)

18/L


2011. jún. 25. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok... De én belenyugszom mostanában... Hidd el, legbelül nagyon fáj meg minden, de pár perc után jobb lesz minden. Bár nálam a pasi még bunkó is, de imádom. :( Szóval ha szereted, állj ki mellette... akármennyire is fáj. Megértelek én teljesen. Főleg, hogy most az én barátom is nagyon rákapott (ahogy észreveszem) direkt egy csajra. Mutasd azt, hogy nem érdekel téged. Hidd is el, hogy nem érdekel. Aztán már simán fog menni. Igaz néha kitör a vulkán, de jobb, mintha olyan sokáig bent tartanád...
2011. jún. 25. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) megpróbálok nem az lenni:)
2011. jún. 25. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nézd. Ha tovább folytatod ezt a viselkedést, hamarosan nem lesz miért féltékenykednek, mert szakítani fog veled. Ilyen egyszerű a képlet.

A probléma mindenesetre megoldódik :-)

2011. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő sosem hagy el :)
2011. jún. 26. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolod ezt most. Majd mi nevetünk utoljára.
2011. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is féltékeny vagyok,de ez azért van mert kicsi az önbizalmam,de tudom, h. ha sokat szekálnám akkor belefáradna és elhagyna.Úgyhogy feleslegesen nem csesztetem ezzel.Sőt inkább jó érzés mert tudom h. még szeretem.Szerintem tartsd magadba.Ne kérdezösködj,ne faggasd ilyenekkel.MAjd úgy is elmondja.Te ismered és ha tudod h. szeret akkor nincs gond,ha megcsalna vagy ilyenek akkro úgyis észre veszed ha másként viselkedik.
2011. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!