Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok szimpatikus...

Miért nem vagyok szimpatikus az embereknek? FONTOS

Figyelt kérdés

Az első benyomás rólam hogy nagyképű vagyok és beképzelt ..,vagy valami ilyesmi. Ez tuti az arcberendezésem miatt van -de erről én nem tehetek. Na már most kb úgy néznek rám legtöbbször az emberek akik nem ismernek mintha x embert öltem volna. ÉS mindegy h mosolygok vagy nem . Egyszerűen nem értem :( nem vagyok csúnya, visszafogott eleganciára törekszem ..és mégis ..


Aztán persze akik megismernek általában megkedvelnek ,de pont az első benyomás dolog miatt el se jutok odáig ..


Valaki hasonló helyzetben ?

Esetleg valami ötlet mit tehetnék ?


2011. jún. 24. 23:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nálam meg úgy van, hogy azt sem tudom, h szép vagyok-e vagy csúnya, mert mondtak már bűn rondának, mondtak már szépnek is. Meg a hajammal borítanak ki. természetes göndör, de nem úgy, h normálisan, hanem úgy, h állandóan kócos. Fésülhetem én ezt naponta 10x akkor is összevissza áll. Ha nem fésülöm (egyik ismim nem fésüli a göndör haját és tök jó, nem venni észre), de nálam ez csak rontott a helyzeten. Kisimítva senki nem szól semmit. Se jót se rosszat. Próbálj meg egy teljesen más frizurát. Nálam ez vált be.

24/N

2013. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Küldessz képet?
2013. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!