Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok szimpatikus...

Miért nem vagyok szimpatikus az embereknek? FONTOS

Figyelt kérdés

Az első benyomás rólam hogy nagyképű vagyok és beképzelt ..,vagy valami ilyesmi. Ez tuti az arcberendezésem miatt van -de erről én nem tehetek. Na már most kb úgy néznek rám legtöbbször az emberek akik nem ismernek mintha x embert öltem volna. ÉS mindegy h mosolygok vagy nem . Egyszerűen nem értem :( nem vagyok csúnya, visszafogott eleganciára törekszem ..és mégis ..


Aztán persze akik megismernek általában megkedvelnek ,de pont az első benyomás dolog miatt el se jutok odáig ..


Valaki hasonló helyzetben ?

Esetleg valami ötlet mit tehetnék ?


2011. jún. 24. 23:53
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%

Nagyon kellemetlen, hogy olyan emberek, akik nem is ismernek, ahelyett, hogy két szót megpróbálnának váltani velem, máris tartanak tőlem. Ez egy új közegben nagyon nagy hátrány tud lenni.


Csúnyának én sem tartom magam, érdekes módon ennek ellenére volt/van sikerem a férfiaknál. Talán ők más szemmel néznek/látnak, mint a nők, nem tudom.

Mert ez a dolog nálam inkább a nőkkel szembeni problémám.


30/L

2011. jún. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

:) Az én férjemnek pl kifejezetten mogorva arca (tekintete) van. Sokszor ráncolja a szemöldökét, és olyan szúrós a nézése.

Pedig egy nagyon kedves, barátkozós, humoros férfi, aki állandóan nevet és jókedvű! :) Mikor először bemutattam a kollégáimnak, akkor tökéletesen el voltak ájulva, hogy nekem hogy lehet egy ilyen kis mogorva férjem van... Hisz én tökéletesen az ellentéte vagyok..

De, miután eltöltöttek némi időt a társaságában, teljesen megváltozott a véleményük. :)

2011. jún. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Rólam is mondták már, hogy beképzeltnek tűnök, hm, lehet egy kicsit az is vagyok, vagy jobban mondva csak helyén van az önbizalmam, nem úgy, mint az általában az embereknek, sajnos. Mivel nem vagyok olyan önsajnáló és nem panaszkodok állandóan, hanem a jó dolgokról beszélek, gyakran tűnök beképzeltnek. Aki ismer, persze tudja, hogy mi van.

Csak egyet tudok mondani: SZARD LE!

Nem lehetünk mindenkinek szimpatikusak, ez van.

2011. jún. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok csúnya, csak állítólag "mogorva" fejem van. Nagyon ritkán mer leülni mellém valaki a buszon, vonaton :D

De ettől még megvannak azok, akik ismernek és kedvelnek, így nincs gond. Azt mondom, hogy ha valaki fejszerkezet alapján ítél meg, az felszínes ember, nekem meg ilyenek havernak se kellenek. :)

2011. jún. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom leszarni.. Kevés barátom van, vagy lehet csak haverok, szóval szeretnék többet de mindig érzem ezt a problémát, és nagyon rossz úgy hogy nem tudom leszarni!

Úgy könnyű, ha megvan a baráti köröd és ennyi neked elég..

2011. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Hát könnyűnek éppen nem mondanám, de szerintem egy szinten túl a barátkozás nem ezen múlik. Ha nem nyitod ki a szádat, és nem kommunikálsz, sose fogják sejteni se, hogy milyen ember vagy, csak a külsőről ítélnek meg, mert nem adsz rá más lehetőséget.

Velem régen az volt, hogy nagyon csúnyának hittem magam, és ezért inkább csak egyedül üldögéltem, nem mertem ismerkedni másokkal. Utána visszahallottam, hogy én különcködő vagyok és felsőbbrendűnek hiszem magam, pedig pont hogy féltem, és azt hittem senki se akarna megismerni.

2011. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok,voltam nekik soha szinpatikus,sosem tudtak elfogadni igazán sehol,pedig régen szerettem volna,kedves voltam mindenkivel.Elegem lett,utálom az embereket,már nem érdekel ha látszik rajtam,lássák,kerüljenek,ne szóljanak hozzám(szúrnám le őket úgy érzem,főleg ahol sokan vannak,és enyhe félelem is van bennem.) 23L
2011. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Na akkor csatlakozom, en is ilyen vagyok.


Aztan rajottem, hogy ha mosolyog a szemem, nem elriasztom, hanem bevonzom az embereket. Szoval mosolyogjon a szemetek is, ne csak a szatok, es annyi.

2013. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szia.Bocsi okosat nem tudok írni mit tehetnél ellene csak elmesélnék neked valamit :)

Még annó 10éve :) új suliba mentem át.Volt egy csaj akit a városból látásból ismertem és tudtam,hogy oda jár.Imádkoztam,hogy nehogy osztálytársak legyünk,mert nagyon nem volt szimpi,utáltam pedig nem is ismertem.Aztán persze,hogy oszt.társak lettünk és miért is ne,mellette volt szabad hely,kénytelen voltam oda ülni.Attól a naptól lettünk a legjobb barátnők :)

2013. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az első benyomáson is lehet változtatni. Hiába vagy elsőre negatív személyiség, később úgyis megismernek az emberek, akikkel szorosabb kapcsolatban vagy. Úgyhogy nem érdekes, ha elsőre nem vagy szimpi :)
2013. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!