Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobban tenném ha kiválnék a...

Jobban tenném ha kiválnék a családból, ennyi idő után?

Figyelt kérdés

A történetem ott kezdődik hogy múlt hónapban engedtek haza 5 és fél év után a börtönből, szüleimmel rossz a kapcsolatom egyszer nem jöttek be hozzám látogatóba, mivel most nem volt hova mennem ezért haza kellett jönnöm, de nem bírnak elviselni, olyanokat vág anyám a fejemhez hogy bánja azt a napot mikor megszült, amióta a világon vagyok csak a szégyent hozom a családra, meg hogy egy ilyen tetovált bűnöző nem hiányzik senkinek se az életébe, pár napja láttam anyám hugának a kislányát aki most 3 éves, és van egy 12 éves huga, még nagyon kicsik a legkisebb megse született mikor engem elvittek, most látott először, mivel ennyire rossz a kapcsolatom a keresztanyámmal is, nincs más választásom csak az hogy ha itt hagyom őket, csak a két kislányt sajnálom, én nem szeretnék úgy elmenni hogy nem kérdezem meg őket arról hogy kíváncsiak-e rám, és szeretnének-e még látni valaha az életben

Örülnek nekem és annak ellenére hogy a kicsi először látott, mégis bújt hozzám

Egyedül nem tudom hogy mit mondjak neki, elmondjam egy ilyen idős kislánynak hogy mi az oka annak hogy el kell mennem, és csak akkor fog látni ha Ő szeretné?

(26 éves férfi)


2011. jún. 25. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Miért ültél? Mert az sem mindegy
2011. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne mond el,csak nyugtasd meg,hogy láthat..
2011. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A gyerekek nem úgy gondolkodnak, mint a felnőttek... Nem hinném, hogy indokolnod kellene nekik, csak annyit mondj, hogy elköltözöl, ha van kedvük találkozni veled, hívjanak fel.


OFF

Szép kis anya az ilyen... Bármit tenne a gyerekem, sosem tudnék neki ilyet mondani. Ráadásul az valahol az én hibám is lenne, ha letérne a helyes útról

2011. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mondd el.Sokszor az életben a legrövidebb út az egyen út!Állj ki egyszer valahára férfiként az életben és mond el az igazat!Az édesanyád meg öleld át jól és mond meg neki hogy sajnálom anya,nagyon szeretlek!:(:(
2011. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Egy ember életét már nem fogom tudni visszahozni, ha a lányok nem lennének talán fel is kötöttem volna magam mert nincs kiért élnem

Másnak ennyi idősen családja van, nekem újra meg kellene születnem azért hogy normális életem legyen, soha nem lesz már olyan feleségem akire vágytam, senki nem mondja ki itthon amit csináltam mert ez olyan amit nem lehet kimondani

2011. jún. 25. 22:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Megöltél valakit? Miért tetted? Nagyon sajnálom. Téged is és a szerencsétlent is. Remélem valamikor még jobb életed lesz :)
2011. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha embert ölt volna, akkor nem 5 és fél évet kapott volna..

egyébként bármit is tettél szerintem nincs joguk igy bánni veled..mégis csak a gyerekük vagy. Bár ez attól is függ hogy te hogy bántál/bánsz velük.

2011. jún. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

gondatlanságból elkövetett emberölés plusz még egy halom enyhítő körülmény is lehet, ami miatt csak 5 év volt. bár félreértés ne essék, nem védem.

aki megjárta a börtönt, az biztosan nem makulátlan életű, ott meg pláne ragad az emberre egy s más.


szerintem lépj le, látod h nem tudják feldolgozni, h ültél.

mondjuk ilyen priusszal nem sok helyre vesznek fel melózni, max feketén építkezésre...

2011. jún. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ancy_e!


"Egy ember életét már nem fogom tudni visszahozni"

Szóval megölt valakit.

2011. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy konkrétan megölt volna valakit, azért akármilyen enyhítést is kapott volna, nem 5 évet kell ülni. Valószínűleg baleset történt-pl autóbalesetben ő volt a vétkes, a vétlen pedig meghalt.
2011. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!