Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet az hogy egy nő sosem...

Lehet az hogy egy nő sosem talál magának társat és örökre egyedül marad?

Figyelt kérdés
most úgy érzem
2011. jún. 26. 13:47
1 2
 1/17 anonim válasza:
bármi megtörténhet :)
2011. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Hát.. ha bemeséli magának akkor biztos...
2011. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez függ a korodtól,külsődtől,jellemedtől.

De meg eshet.

2011. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Pont úgy megeshet, mint egy férfivel is.
2011. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%

Bárki talál aki keres.

Ez így van a világ összes táján.

19/F

2011. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Igen, ez benne van a pakliban.

Bármi lehet, bármit hozhat az élet, de a lehetetlen az nem létezik.

2011. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sztem ez inkább férfiaknál fordul elő, de nőknél is simán megeshet.
2011. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem szabad görcsösen keresni és akarni. Lazán engedni kell az élettel sodródni magadat, társaságba járni és hamarabb rádmosolyog a szerencse, mint gondolnád.

Én egy gátlásos, nehezen ismerkedő srác voltam fiatalon. Nagyon fájt, hogy sehogy nem akart összejönni, hogy legyen egy párkapcsolatom. Ami összejött, az meg inkább ne lett volna. Azután pedig, amikor véget ért egy-egy, mindig reménytelennek és kilátástalannak éreztem a helyzetet. Aztán szemléletet váltottam. Épp túlestem egy szakításon, és hónapokig semmi. Na ekkor jött az, hogy elkezdtem aktívan társasági életet élni, de nem görcsöltem rá a párkapcsolatra. De nem is a társasági élet hozta meg a páromat, hanem az, hogy odaköltözött egy család a szomszédba. Nekem megtetszett az egyik lányuk, de nagyon ritkán láttam őt. Egyszer azonban megláttam a kertjükben kutyát etetni és egyből odamentem beszélgetni...


13 éve vagyunk együtt :)

2011. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen előfordulhat.

Nem az, hogy nem talál társat, mert társat mindig lehet találni, hanem az, hogy nem talál olyan embert, akivel egy hullámhosszon lenne, szeretné, érzelmi biztonságot kapna tőle.

Ez előfordulhat, sajnos.

Azt nem tudom, miért, mivel nem vagyok olyan bölcs, lehet simán szerencse kérdése, vagy a Sors alakítja így, nem tudom.

De van ilyen. Egyszerűen nem találja meg a megfelelő férfit.

A legrosszabb azonban, ha valaki belekeseredik ebbe.

Bármennyire is fáj, nem szabad megkeseredni a magányos életbe.

Meg kell találni azokat a tevékenységeket, amik örömmel töltik el az illetőt. Akkor is, ha nincs társa.

2011. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
vannak olyan nők akik olyan 30-40 éves koráig csakis a "szőke herceg" felel meg utána döbben rá a valóságra.
2011. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!