Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irigy velem a tesóm?

Miért irigy velem a tesóm?

Figyelt kérdés

Az egyik legyen A a másik B


A testvérem 22 éves, B testvérem 21


Ha pl: A testvérem vesz magának egy Chipset akkor előttem kínálgatja B testvéremet de engem még csak meg sem kérdez hogy én nem-e kérek..


De én ha veszek magamnak akkor mindig adok neki is, és a másik testvéremnek is belőle..

Volt már olyan is hogy nem volt neki a fizetéséből egy busz jegyre való sem, én pedig adtam neki, úgy hogy nem is kérdezte hanem egyből mondtam neki hogy, én szívesen adok neki..

Egy évben 2-szer kapok tőle nagyobb összeget..


Búcsúkor:2500FT-ot

Karácsonykor:5 000FT-ot

Születésnapomat annyira nem tartom számon, sem a névnapom..


Szerintetek miért irigy velem?


2011. jún. 26. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
mer egy irigy bunkó pö.cs a természete azt ennyi.
2011. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

te mennyi idős vagy? fiú vagy lány? és ők fiúk vagy lányok?

másban nem nyílvánul meg ez? nem hinném hogy irigy lenne :S vagy mégis? :/

lehet csak figyelmetlen

2011. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, azért, mert ember. Ki fogja nőni remélhetőleg... ha nem, akkor sem tudsz mit csinálni. A Te magatartásod tökéletes és jó! Ezen ne változtass azért, mert ő irígy veled. Reméljük megszakad ez a dolog.
2011. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fiú 22 éves! Én pedig Lány 13 éves
2011. jún. 26. 18:08
 5/8 anonim ***** válasza:
azért mert egy kib*szott fösvény cigány! ha ő így viselkedik, akkor te vagy a hibás hogy kínálgatod meg adsz neki pl pénzt.
2011. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért kínálgatom mert a testvérem, nem 1 apától vagyunk és anyu tudja hogy az Ő igazi apukája nagyon rossz ember, és van a mondat " a vér nem válik vízzé" Apa tiszteséges segítőkész, rendes ember, és én és a B tesóm sosem voltunk irigyek
2011. jún. 26. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek akik irigyek,mondjuk ha a másik testvérével nem irigy veled szemben meg igen akkor inkább BUNKÓ mint irigy. Én is szoktam irigykedni,de ennyire nem. :) (sajnos szokásom xD) Nekem is 21 éves tesóm van és 13/l vagyok. Nem tudsz semmit ez ellen tenni,valószínűleg a B tesódat jobban bírja ,mint téged,sok a korkülönbség vagy lehet(?) hogy fiú? Na m1 ne foglalkozz vele,te ne változtass semmin. :D


13/L

2011. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem változtatok
2011. jún. 26. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!