Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg az unokates...

Hogyan mondjam meg az unokatesómnak, hogy zavar a meztelenkedése?

Figyelt kérdés
Három hónapra hozzánk költözött a fiú unokatesóm, mert a mi városunkban kapott próbaidős állást. A lakásunk nem túl nagy, de jut neki egy félszoba. Engem (hiába vagyok én is férfi) zavar, hogy ő folyton tök meztelenül mászkál reggel (fürdés előtt) és este (fürdés után) a lakásban. Mikor ezt egyszer szóvá tettem, azt felelte: "Nem kell prűdnek lenni, mindketten férfiak vagyunk. Ne zavarjon téged az én meztelenségem meg a cerkám látványa, otthon is így kolbászolok a lakásban." Nekem viszont továbbra is zavaró ez a gátlástalan meztelenkedés, hogyan szóljak neki, hogy végre értsen belőle?
2009. márc. 25. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mond meg a te lakasodba a te szabalyaid utan el..,es megkered meg egyszer,hogy ne szaladgajon puceron..
2009. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki egy köntöst, egy kis célzással, hogy ez viszont nem az ő otthona, ide ti befogadtátok, amit nem kötelező, mert albérletbe is mehetne, örüljön, hogy itt nem kell fizetni.
2009. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Egyszerűen ne vegyél róla tudomást, ha látja, hogy idegesít téged, annál izgibbnek találja ...
2009. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahány ház, annyi szokás. Elhiszem, hogy egyesek a meztelenkedést természetesnek veszik, míg másokat zavar. Mivel ő elvileg vendég, ezért szerintem illene azt tennie, ami nálatok szokás. És ha pl. a szüleid véletlenül épp akkor nyitnának be, akkor is olyan természetes lenne neki pucérkodni? Szerintem is jó ötlet, hogy célzás képpen adj neki egy köntöst vagy törölközőt. Ha nem veszi a lapot, mondd meg kerek perec, hogy téged ez zavar, mert te nem ezt tanultad otthon.
2009. márc. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Én is kerültem hasonló helyzetbe. Ara jöttem rá, hogy belém nevelt dolgok és a saját meztelenségemmel is van egy kis problémám. Esetleg gondolkodj el ezen és próbáld ki ( esetleg, ha egyedül vagy) Te is. De ez csak az elmélet, az lenne jó, ha megértené, hogy nem otthon van. Hány évesek vagytok?
2009. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Mondjuk áthívhatnád néhány barátodat mikor ő tök pucér, ha meglepik legközelebb talán köntöst húz
2009. márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen igen, az előző válaszoló mondta meg a frankót! Nehéz megmondani az igazat? Ez a megoldás! Egyik nő ismerősöddel beszéld meg hogy segítsen neked. Menjen el hozzátok (csöndben) miközben az unokatesód fürdik, és amikor kilép a fürdőből akkor a csaj meg szisszenjen fel hogy "úristen" vagy hasonló, és fordítsa el a fejét és éreztesse hogy ez kellemetlen dolog. És akkor mondhatod az öcskösnek, hogy Látod ezért mondtam hogy legalább egy boxert vegyél fel?!

Ez a legjobb módszer hidd el.

2009. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amikor bejön megint meztelenül mondjad neki, hogy ne meztelenkedj már előttem! Érted?

Ha megint magyarázza, akkor mondd, hogy de pedig zavar a cerkád látványa, mert nem szereted a f*szokat nézni. Legyél hangos és ideges!

2009. aug. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
ha már befogadtad, legyen oly szíves, és nem mutogassa a farkát, te laksz ott, és neki kell alkalmazkodni... én így közölném :D
2010. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Úgy, közöld vele, hogy azt mondod, hogy otthon úgy focizol ahogy akarsz, de itt én vagyok hazai pályán, dehát az én szabályaim szerint játszunk.


Ha erősködik továbbra is akkor meg küld kispadra!

2010. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!