Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg az unokates...

Hogyan mondjam meg az unokatesómnak, hogy zavar a meztelenkedése?

Figyelt kérdés
Három hónapra hozzánk költözött a fiú unokatesóm, mert a mi városunkban kapott próbaidős állást. A lakásunk nem túl nagy, de jut neki egy félszoba. Engem (hiába vagyok én is férfi) zavar, hogy ő folyton tök meztelenül mászkál reggel (fürdés előtt) és este (fürdés után) a lakásban. Mikor ezt egyszer szóvá tettem, azt felelte: "Nem kell prűdnek lenni, mindketten férfiak vagyunk. Ne zavarjon téged az én meztelenségem meg a cerkám látványa, otthon is így kolbászolok a lakásban." Nekem viszont továbbra is zavaró ez a gátlástalan meztelenkedés, hogyan szóljak neki, hogy végre értsen belőle?
2009. márc. 25. 21:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vagy mond neki azt, hogy nem bírom elviselni, ha a töködről szálló gőz keveredik a reggeli kávém illatával! :D
2010. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy homoszexuális-e és azt akarja-e elérni ezzel, hogy esetleg téged is rádöbbentsen a látens homokos voltodra?

Ha ez nem segít akkor egy nap, az összes, de az összes kis - nagy nadrágját tedd ki a folyósóra.

2010. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!