Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rendes kapcsolatban...

Egy rendes kapcsolatban tényleg bármikor bármit meg lehet mondani/kérni a párodtól következmény nélkül?

Figyelt kérdés
Komolyan nem kell attól félni hogy ha megmondod hogy valami rosszul esett tőle,akkor a végén még neked fog kelleni bocsénatot kérni hogy zaklattad a párod??
2011. jún. 27. 10:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szia! Te valami szörnyű módon tönkreteszed magad. Most olyan mély sebeket szerzel, amik lehet, hogy sosem fognak behegedni. Nem is hinnéd, de így van. Én 'mindössze' 8 hónapig voltam egy ilyen kapcsolatban, már jó fél éve vége, de még mindig nem tudtam kiheverni, pedig kedves, szerető barátom van. Ha valaki akit szeretsz, akiben elvileg bíznod kéne, és neki is benned, ennyire tönkreteszi az önbecsülésed, az nem normális. Olvastam az előző kérdésed: ez a fickó nem vesz téged emberszámba. Lenéz, azt gondolja, bármit megtehet veled. És így is van, hisz nem lépsz, nem dobod őt. Tudom, hogy nagyon nehéz, mert ha jól emlékszem, baba is van, de gondold át: szeretnél boldog életet, vagy egy megkeseredett, boldogtalan ember akarsz lenni? Hidd el, ha most bátor vagy, előbb- utóbb ki fog fizetődni! Ha gondolod, írj nyugodtan privit!
2011. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy amikor végleg kiakaszt akkor én is tudok ám szörnyü dolgokat mondani neki,és ez miatt rossznak érzem magam.
2011. jún. 27. 13:06
 13/27 anonim ***** válasza:
A honlap ezt az eshetőséget is taglalja, ez is a technika része.
2011. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nézd, különbség van, hogy te odamész és hobbiból vágsz dolgokat a fejéhez, vagy ő provokálja ki belőled.

Szerinted nálatok melyik történik?

2011. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Elég hosszu ideje az van hogy ha valami bánt,vagy csak valamiről beszélni akarok az időjáráson és a gyerekeken kivül,akkor összeszedem minden bátorságomat,és nagyon higgadt normális hangnemben el kezdem mondani.Erre ő általában nem reagál semmi(tévézik,mást csinál,ugy tesz mintha nem hallaná) vagy esetleg rögtön felemeli a hangját és ugy szól vissza. Erre én kicsit ingerültebben tehetetlenségemben ujra elkezdem mondani,megkérdezem miért iylen,erre átvált cinikusba,elmondja hogy elmebeteg vagyok és kezeltessem magam,őt meg haggyam békén a hülyeségeimmel,és különben sem kiván ma már velem többet tárgyalni.(Másnap sem mert reggel van,utána azért mert épp este van,és igy tovább...)

Ilyenkor már elkezd eldurranni az agyam,elkezdek tehetetlenségemben csunyán beszélni,netán vagdalózni dolgokkal,és elmondom neki hogy mennyire gyülölöm amikor ilyen velem. Aztán amikor olyan 2 napig tart a "ridegtartás" részéről(nincs simi,nincs szeretet,nincs beszélgetés) akkor volt már hogy eldurrant az agyam és amikor ismét csak becsukta az orrom előtt a szoba ajtót hogy haggyam békén,és ne idegesitsem a sirásommal,akkor előfordult hogy fejbevágtam...igaz ő utána kishiján megfojtott,de ez egy mésik történet.

2011. jún. 27. 13:52
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet, hogy veszekedni fogtok, de előbb-utóbb meg kellene egyeznetek egy kompromisszumban.
2011. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Itt is azt mondom, jobb a dühöngés, mint a hidegvérű rosszindulat.
2011. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Végigkövettem a másik kérdést is: mi tart téged még ebben a házasságnak nevezett színjátékban?
2011. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Szerintem magadra fogsz ismerni ezekben :(

Szórólap, úgyhogy a második oldalon kezdődik a szöveg.

2011. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

A szerelem,a gyerek,és a gyerek miatti anyagiak tartanak benne.

Ahogy olvasgattam azokat a nane-s kiadványokat azért nem igazán stimmel a dolog,most nem tudom eldönteni,ha ő olvasta volna azt mondja hogy én vagyok a bántalmazó fél. Rettenetesen féltékeny vagyok(megcsalt) ő nem az.Én többször megütöttem már őt(igaz,abból egyszer akkor amikor kiderült hogy megcsal,2x azután hogy ő bántott előtte valamilyen szinten,1x azért mert 2 napig nem volt velem hajlandó beszélni).

Nem akar "bezárni"(igaz a gyerek miatt valamennyire be vagyok zárva).

Mi van hogyha én vagyok a bántalmazó fél?????

2011. jún. 27. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!