Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfelejtem valaha is? Nektek...

Elfelejtem valaha is? Nektek hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Házas vagyok már két éve, a férjemmel nagyon boldogok vagyunk, babát tervezünk. De van egy olyan problémám, hogy rengeteget álmodom az exemmel, akivel 6 évig voltunk együtt, nagy szerelem volt, sok veszekedéssel, se vele-se nélküle kapcsolat volt, a végén én szakítottam. Általában nem gondolok rá "magamtól", csak ha valami eszembe juttatja (álmok, közös ismerősök, stb.). Amikor álmodom, teljesen olyan, mintha valóban együtt lennénk, és amikor reggel felébredek, kell egy kis idő, hogy felfogjam, mi a helyzet:S

Soha eszembe sem jutna visszamenni hozzá, de akkor miért álmodom folyton vele?

Nem is beszéltünk már vagy egy éve...

Nektek volt hasonló, és ha igen, hogy tudtátok kezelni?


2011. jún. 27. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt hasonló nekem, igen. És nekem sem kellet volna már többet az exem, mégis gyakran álmodtam vele, és gyakran gondoltam rá mikor valami miatt eszembe jutott. De ezek nem olyan gondolatok voltak. Jó volt vele is a kapcsolat, ezért gondolom nem baj ha néha rá gondolsz. Hát még sokszor ma is gondolok rá, pedig három éve halott:( sajnos. Én nem hiszem hogy baj lenne, persze te érzed milyen mértékben gondolsz rá. Én teljesen csak az emlékekért voltam oda, nem érte. Ez szerintem nem gond
2011. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán tudom, hogyan lehetne kezelni.... Az álmokat nem tudja befolyásolni az ember. Egy szakember meg tudná fejteni, hogy miért foglalkozol vele álmodba, mert annak biztos oka van. Nekem "rémálmaimban" szokott előjönni a volt férjem, nem volt agresszív, nem ezért, csak én mindig sz..rul érzem magam, ha vele álmodok, le kell higgadnom, ha felébredek, mert semmiért nem csinálnám vissza az egészet, tökéletesen boldog vagyok a második férjemmel. De én ezt tudom, nem tudom, hogy Te hogyan gondolsz az exedre, amikor előjön.
2011. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert magadban még nem sikerült lezárni a múltat, valami tisztázatlan maradt a lelked mélyén, amit igyekszel elnyomni. Azt kellene saját magadban megtalálni mi is az, ha helyretetted visszaáll a rend.
2011. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez mindenkivel előfordul néha. ne legyen miatta lelkiismeret-furdalásod. velem is volt, a férjemmel is előfordult, pedig egyikőnk se akar mást. mi meg is beszéltük,h milyen furcsa,h újra átéljük ilyenkor a régi érzéseket.


ez semmivel sem jelent többet,mint ha arra gondolnál jó szível amikor nagymamáddal pancsoltál 3 évesn a balcsiban/pl/

egy szép emlék,ami néha visszaköszön

2011. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, végül is jó érzéseim vannak az álmaimban. Régebben rémálmaim voltak vele, közvetlenül szakítás után (különböző módokon fizikailag szenvedett miattam). Most már ezek inkább kedves álmok, csak zavar az, hogy felébredek és hirtelen nem tudom mi van, volt olyan félálomban, hogy a férjemre azt hittem, h az exem, ez szerintem borzasztó.

Ha valamit nem zártam le vele kapcsolatban, azt hogy tudnám megtenni? Vagy rájönni, hogy mi az?

1 éve találkoztunk utoljára, nem volt harag közöttünk, de megbeszéltük, h mindenkinek jobb, ha nem barátkozunk.

Próbáltam neki levelet írni, elbúcsúzni szépen (erről olvastam, h jót tesz, persze nem küldtem el), de sajnos nem segített.

Az vezetett most idáig, hogy megkérdezzem, hogy mostanában szinte naponta, két naponta álmodom vele. Ez egy picit bánt, mert nem akarom:(

Esetleg még tippek?

A válaszolónak, akinek a volt párja meghalt, részvétem:(

2011. jún. 27. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is sokat gondolok a volt páromra és szoktam is vele találkozni bizonyos időnként.Én néha elképzelem,hogy milyen életem lett volna vele?(mert a mostani nem valami jó)Mi már 17 éve szakítottunk,férjhez mentem és van két lányom...ő neki is van 1 lánya,de ő már elvált,és komoly kapcsolata nincs,de szoktam nőkkel látni...
2011. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lezáratlan ügyeket az ember ha elég rossz a memóriája vagy elfelejti, vagy valahogy le kell zárnia.

Nekem a mostani férjem előtt volt egy pasi, akivel nagyon komolyan kerülgettük egymást, de úgy döntöttünk (rosszul), hogy nem vállaljuk egymást ott és akkor. Sajnos időről időre egyikünk vagy másikunk megkeresi a másikat valamilyen ürüggyel (csak névnapi köszöntő, csak csak csak csak), és esély sincs a lezárásra. Évek teltek el azóta, mindkettőnknek családja van, de ő pont a héten sóhajtott fel, hogy de elrontotta az egészet velem annak idején. Na, így nem lehet lezárni valamit, pedig igazából nincs is semmi. Szeretők sem vagyunk....

2011. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!