Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nem tud mit kezdeni...

A barátnőm nem tud mit kezdeni az érzelmeivel? Hogyan segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
Minden rendben van köztünk és jól működik a dolog és azt mondja szeret és tudom hogy tényleg szeret..de azt mondja ennyire még senki nem állt mellette és senki nem állt ilyen közel hozzá és azt mondja ez neki annyira új és ijesztő hogy nem tud vele mit kezdeni néha,tudja hogy szeret ebben biztos.Hogyan tudnék neki segíteni vagy megnyugtatni hogy nem kell ettől az érzéstől félni és hogy én is viszont szeretem őt és ezt érzékeltetem is vele.A probléma az hogy nagyon próbál egyensúlyozni és sokszor palástolni az érzelmeit hogy ne sérüljön vagy nem tudok mire gondolni,pedig én úgy szeretem ahogy van és nagyon jó természete van és jól kijövünk egymással.
2011. szept. 18. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyanilyen vagyok, de csak mert egy korábbi komolyabb kapcsolatomban megégettem magam, úgyh ha épp már hosszú ideje nem volt semmi konfliktus köztünk és jól kijövünk akkor mindig kerítek vmit amin összeveszhetünk, mert félek h túlságosan beleélem magam és újra koppanok. A barátom türelmes, én meg igyekszem tudatosítani magamban h ez rossz reflex, és elhinni h így szeret.
2011. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dettó ilyen vagyok. Én is generálom a veszekedéseket, ha éppen minden oké velünk. A barátom meg csak tűr és tűr. Éppen a múlt héten döbbentem rá, hogy ez így nem mehet sokáig, úgyhogy most én kényeztetem őt. :) Engem is bánt, hogy bántom, de általában nem direkt csinálom, csak úgy jön. Ahogy az első is írta "reflex". Szerintem legyél türelmes, és egy idő után rájön, hogy tényleg szereted.

Nálunk a barátom általában csak hallgatja a hisztizésem, nem megy bele a veszekedésekbe, így utána borzasztó lelkiismeret-furdalásom szokott lenni és bocsánatot kérek.

2011. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is legyél vele türelmes,odaadó:)Legyen minél több közös program,romantikus szenvedélyes éjszakák:P

Majd csak beletörődik,hogy te hozzávaló vagy és igazán szereted!

2011. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak engedd hogy érezze hogy elfogadod őt és ha akar sírhat és teljesen önmaga lehet melletted
2011. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!