Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég tanácstalan vagyok, nem...

Elég tanácstalan vagyok, nem tudom mit tudnék tenni ez ügyben, hogy jó legyen mindenkinek?

Figyelt kérdés
Augusztus 20.-án lesz unokanővérem esküvője, aki kint él Berlinben. Hivatalos ugye az egész család. Ha jól tudom apu nem megy, mert pont akkor mennek valahova nyaralni, nagymamám meg már nem meri bevállalni azt az utat.Így tesóm meg én mennék a családból a többiekkel.Viszont.Lehet más szemében ez nem akkora probléma, de a barátom ugye nem tud jönni, mert dolgozni fog akkor(bár arról is volt szó, hogy Augusztus végén lesz szabin) így is hetente egy nap találkozunk(még) mivel 75 km-re lakunk, meg ugye a többi nap melózik.Meg őt nem hívták meg, bár ha mondanám lehet kijöhetne, de nem tudom mit szólnának, mert a többi unokatesómék is ott aludnának, de ha nem lesz hely hotel, azt is fizetnie kéne, meg útiköltség stb. Ugye németből haza baromi drága telefonálni, ha ő hívna akkor is levonna, meg ahogy magamat ismerem, baromi sok lenne a számlám, mivel ott nincs se t-perc, se ingyenes (facebook levelezés) amit ithon használunk)Az a hét akkor kimaradna találkozást illetően. Nem is az, kibírom, de mégis itthon telefon, meg nap rengeteg (ingyen levél) ott meg ez nem lenne, hat napig semmilyen formában. Már említettem neki, mondta, hogy menjen csak ki, nehogy megsértődjenek.. De ha jól tudom, valami roaming díj is van, anélkül nem tudsz telefonálni. Ti mit tennétek?
2011. jún. 27. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sztem ki lehet bírni azt a hat napot akár kommunikáció nélkül is, vagy ha nem, akkor mondjuk nem minden nap beszélni... gondolj arra, hogy mennyi mindent mondhatsz majd a párodnak, amikor újra találkoztok :).
2011. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál, kedves vagy:) Ő is azt mondja, menjek csak ki, mert meg fognak sértődni. Lehet nem szólna unokanővérem, ha megkérdezem, hogy kijönne e, de ugye már mióta szervezkedik, stb, meg ugye busszal megyünk, és megvan, hogy pont 9 en megyünk azzal a busszal...Mert most is kibírom, hogy majd csak Vasárnap leszünk együtt egy teljes nap meló végett, de ugye ingyenes(mivel t-perc) fb levél, ott sajnos ez nincs, mert megkérdeztem a T-mobilnál, apa meg szívinfarktust kapna, ha annyit telefonálnék....
2011. jún. 27. 16:03
 3/16 anonim ***** válasza:
Msn?
2011. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
skype-oljatok az ingyen van
2011. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mármint itthon ingyenesek ezek:) És így hamar eltelik az idő. Meg itthon is kiakadnának, hogy ennyire sem vagyok képes...
2011. jún. 27. 16:05
 6/16 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy tesómnak van laptopja, de ő nem viszi ki,ott kint meg nem lesz rá lehetőségem, mert azt tervezik, mivel Kedden éjjel indulnánk, Szerdán odaérnénk, Csütörtök Péntek meg egész napos városnézés,meg nem lesz ott lehetőségem gépezni sajnos. Laptopom meg nincs
2011. jún. 27. 16:06
 7/16 anonim ***** válasza:
hogyhogy itthon? a skype mindenhol ingyenes. egy free wifii-t meg mindenhol találsz. (ha hotelbe mentek ott mindenhol van)
2011. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem ott is majd akad internet,majd irhatsz neki ugy leveleket.
2011. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A telóm nem wifis:) T mobilos vagyok és ő is, és ugye arról meg ingyenes a fész. De felhívtam ugye a t mobilt és akkor mondták, hogy pénzbe kerül elég drága. Azt nem tudom, hogy a hotelben lesz e net, mert úgy mondták, csak aludni megyünk haza, mert ha már kimegyünk, városnézés....
2011. jún. 27. 16:10
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok!
2011. jún. 27. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!