Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a szerelem? Olyankor mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem? Olyankor mit érez 1 ember?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú, aki tetszik nekem, mindig eltudok vele beszélgetni mindenről,és jó vele, és ha beszélünk akkor egyszerűen belefeledkezek a tekintetébe. Már csak azon kapom magam, h nem figyelem, amit mond. Ez még senkivel sem fordult elő velem! Ez mi? Lehet, h beleszerettem? :?
2011. júl. 30. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet
2011. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen! :D
2011. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én inkább visszafelé ismerem a folyamatot: ha szerelmes vagyok, így teszek.


de volt már úgy is, hogy egy nagyon szimpatikus srác hiába beszélt, nem tudtam hallani és érteni, csak bámultam a száját.

olyan büdös jött belőle.

2011. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát vlmit érzek iránta, és talán ő is, de konkrétan lennék rá kíváncsi, h mi a szerelem, milyen az? :)
2011. aug. 1. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát azt mindenki máshogy éli meg.

Nekem olyan volt, hogy alig vártam mindig, hogy vele lehessek, és valóban, ahogy mondod, sokszor csak néztem a szemét és teljesen elfeledkeztem magamról. Az volt az egyetlen ami foglalkoztatott, hogy láthassam, hallhassam a hangját. Azon kaptam magam, hogy ha nem vagyok vele, akkor mindenkinek róla mesélek.

Nem nagyon tudom leírni az érzéseket, amiket éreztem, de az tuti, hogy annyi volt és olyan erősek voltak, hogy teljesen kitöltötték minden gondolatom.

2011. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ténleg jó vele beszélni, és ő is mondta, h olyan fura érzése van, amikor beszélünk, mármint h jó irányba fura. =)
2011. aug. 3. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:

A szerelem egy olyan "érzés", amit egy, az agyban termelődő anyag okoz, rendszerint egy olyan ellenkező nemű személy miatt, akit agyunk megfelelőnek ítél utódaink felmenőjének. Mivel végső soron a párzás és az egészséges utódok létrehozása a cél, ezért a lányok az "alfa hímekre" a fiúk a nőies idomokkal megáldott "nőstényekre" buknak. Mellesleg ha érdekel bővebben:

[link]

Saját tapasztalat: Egy férfi életében egyszer lesz IGAZÁN szerelmes, az első nagy csalódás rámutat a dolog rossz oldalára, és többé nem kívánjuk ezt a fájdalmat. A szerelem kivált testi "tüneteket" is, mind csalódáskor, mind beteljesüléskor. Mivel a hormon, ami okozza, 3 hónapig termelődik, max 2 év a szerelem érzete, utána csak kötődés. Kb ennyi. Remélem segítettem! Lehet, hogy keményen hangzik, de csak kémia az egész, semmi több!

2011. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mintha én írtam volna! Ugyan ezzel a problémával küszködök.
2011. aug. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!