Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lenne érdemes próbálkozni?

Hogyan lenne érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés

Először is elnézést, hogy ide írom, de a Szerelem témakörben a válaszok minőségét nézve nem kapnék normális választ. Már 1,5 éve nem voltam képes normális kapcsolatot kialakítani annak ellenére, hogy akadnak udvarlóim, mert van egy férfi, akivel senki sem tudja nálam felvenni a versenyt. Az illető az "egyszerűség" kedvéért ismert ember. Nem mondom azt, hogy szerelmes vagyok belé, de valahogy úgy érzem, hogy összetartozunk, és belé tudnék szeretni. Persze, ha megismerném, lehet, hogy kiderülne, hogy megérzéseim csalnak, teljesen más ember, mint amilyennek én látom. Ha nem lenne ismert, akkor egyszerű lenne a megoldás: felvenném vele a kapcsolatot, és kiderülne. Viszont így korántsem olyan könnyű a kapcsolatfelvétel, maximum koncertjén lenne rá lehetőség, de akkor ott van az a lehetőség, hogy rajongónak könyvelne el. Nem vagyok elvakult, kinőttem már a tinédzser korszakomból, a realitás talaján élek, így pontosan tudom, hogy valószínűleg nem fog kedvezően alakulni. Olyan, hogy egy teljesen hétköznapi szituációban összefutunk, tényleg csak a filmekben van. De mindenképpen meg szeretném próbálni, hogy legalább tovább tudjak lépni. Valaki volt már hasonló helyzetben -NEM tinédzser korban- ? Szerintetek is egy koncerten lenne a legérdemesebb próbálkozni?

20/N


2011. jún. 28. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
hát, attól is függ, ki az illető.
2011. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kiről van szó pontosan? Már ha szabad kérdezni...
2011. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hmm...ha múlhatatlan vágyad van s az élet nem visz az útjába...írj 1 levelet...melyben leírod, miért szeretnél az emberrel és nem a művésszel? megismerkedni...oszt meglátod van e reakció...ám az is lehet, hogy az igazi ott űl tőled 5 méterre Te azonban a hagymás lázadban nem veszed Őt észre...igaz Ő nem művész....
2011. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben az a legokosabb, ha belevágsz és keresed a lehetőséget, hogy találkozzatok. Ismertebb embernél tudhatod, mikor hol lesz, merrefelé érdemes keresni, a bulvárban is sok hasznos infót találhatsz, amit kiaknázhatsz.

Az jutott eszembe, hogy állítólag Kate Middleton direkt abba az iskolába ment, mint Vilmos herceg, direkt ugyanoda járt szórakozni, stb, hogy észrevegye. És ma hercegné.

Ugyanezt a módszert te is alkalmazhatod. Legyél ott koncerteken, közönségtalálkozón, és ha megtudod, merre szokott bulizni, kikapcsolódni, azon a helyen is legyél ott. Adj rá esélyt, hogy ő vegyen észre.

2011. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha eltekintünk attól, hogy a vágyaid tárgya ismert ember, akkor a szitu egy "mezei" egyoldalú vonzalom. Ezt kétféle módon lehet kezelni. Vagy tudomásul veszed, hogy nem tudsz az illető "látókörébe" kerülni, és elteszed őt emlékként. Ahogy nézem, erre nem igazán vagy hajlandó. A másik megoldás, hogy valamilyen módon a tudomására hozod az illetőnek, milyen érzelmeket táplálsz iránta. Valami elérhetősége minden embernek van, e-mail, telefon, fax, stb. Írd meg neki, amit most nekünk megírtál. Vagy bejön, vagy nem.

A koncertes találka szerintem azért nem az igazi, mert elég zűrös, lehet, hogy időre rohanni kell a következő fellépésre, és nincs igazán lehetőség nyugodt beszélgetésre.

2011. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt, hogy kiről van szó, nem szeretném elmondani, ha nem gond. Egy próbát mindenképpen megér, ha más nem is lesz belőle, legalább elkezdhetem eltemetni magamban ezt az egészet. Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 28. 19:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de miért vagy ilyen lemondó? Egy próbát... ha valóban ő életed szerelme, akkor tessék küzdeni érte, ha kell!
2011. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Abból az egy próbából ki fog derülni, hogy érdemes-e még a további próbálkozás. (Nem tudom még, hogy hogyan fog erre sor kerülni, de gondolkozom.) Ha egyértelműen le fog jönni, hogy nincs értelme, akkor nem fogok koslatni utána, mert akkor nyilván nem életem szerelme - a te kifejezéseddel élve. Ellenkező esetben, pedig... Az majd jön magától. :)
2011. jún. 28. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!