Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb testvéri...

Melyik a legjobb testvéri kapcsolat szerintetek? Fiú-lánytestvér, idősebb fiatalabb,1-2 vagy több testvér?

Figyelt kérdés

Nekem például két öcsém van,és elég sok korkülönbséggel. Soha nem értettük igazán meg egymást,nem vagyunk úgymond jó testvérek egyikkel sem.

Nagyon szerettem volna ha van egy lánytestvérem,de sajnos ez van. 32/N


2011. jún. 28. 23:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
A környezetemben a legjobb kapcsolatok a nővér-öcsike kapcsolatok. Akár 2 év, akár 10 év volt köztük, tényleg azok tűntek a legjobbnak.
2011. jún. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Köztünk nővéremmel 4 év a korkülönbség de nagyon jól kijövünk. Mint az ikrek pedig ő lány. Sokat röhögünk, nagyon hasonlóak vagyunk
2011. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
1-nél a pont:D 2. vagyok
2011. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is akartam egy nővért..vagy egy hugit*-*
2011. jún. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor ti szerencsések vagytok. Az egyik 5 a másik 9évvel fiatalabb nálam.
2011. jún. 28. 23:55
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A felmérés bő kétezer szülőre terjedt ki, olyanokra, akiknek legnagyobb gyerekei sem idősebbek 16 évesnél. A kutatók 12 családmodellt elemeztek, 2 és 4 gyermek közöttieket az összes kombinációban. A családi boldogság-, avagy harmónia-toplista a következőképpen alakult:

1. 2 lány

2. 1 fiú, 1 lány

3. 2 fiú

4. 3 lány

5. 3 fiú

6. 4 fiú

7. 2 lány, 1 fiú

8. 2 fiú, 1 lány

9. 3 fiú, 1 lány

10. 3 lány, 1 fiú

11. 2 fiú, 2 lány

12. 4 lány

A kétlányos modell azért is győzedelmeskedett, mert a nővérek érdeklődési köre hasonló, míg az 1 fiú-1 lány felállásnál - bár ezek a testvérek általában szintén szeretik egymást -, jóval kevesebb a közös téma, ahogy növekednek - adta hírül a The Daily Telegraph című brit lap.

2011. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Én 12 éves lány vagyok és van egy 16 éves bátyám.Néha kiküld a szobájából,de néha meg 2-3 órákat beszélgetünk.Most már mindketten értettebbek vagyunk,veszekedni sem veszekszünk.Szoktam tanácsot adni neki "nő-ügyben" mert lány vagyok..jobban tudom hogy mit szeret egy lány és mit nem.Én nagyon szeretem,szerintem ő is engem mert mikor kap egy kis pénz mindig szalad le a boltba és nézegeti hogy mit vegyen nekem.A a legjobb bátyus a világon!
2011. jún. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi hárman vagyunk testvérek, én vagyok a legfiatalabb(21/f). Nővérem28, bátyám 33 éves. Nővéremmel mindig is jobban kijöttem, sokkal jobban tudok vele beszélgetni bármiről, legyen az egy teljesen hétköznapi dolog, vagy bármi más. De nem csak beszélgetés terén, minden más tekintetben is jobb viszonyban vagyok vele mint bátyámmal. Bátyámmal sincs semmi probléma szerencsére. Vele csak amiatt nem szorosabb a kapcsolatom, mert ugye 12 év van közöttünk, és mire nagyobb lettem, ő már kollégiumban élt középsulis korában, aztán elkerült dolgozni más városba, lakást vettek, sokkal kevesebbet találkoztam/találkozom vele. A legnagyszerűbb azonban az egészben, hogy szerencsére soha nem voltak közöttünk konfliktusok.
2011. jún. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem attól függ hogy ki fiú ki lány, vagy a kor. Egyszerűen csak az hogy hogy vagytok nevelve. Mi 3an vagyunk 2 lány 1 fiú és mindenki szeret mindenkit. Ők 13 és 14 évesek voltak mikor születtem. Úgy lettünk nevelve, hogy mindig segítsük egymást. Sosem volt/van rivalizálás, mindig figyeltek arra hogy ne legyen egyikünk sem elhanyagolva. Ugyan annyira szeretnek minket, nincs kivételezés. Nyilván máshogy viselkedek a nővéremmel mint a bátyámmal, nem ugyan azokról beszélgetünk, de ez az élet bármely kapcsolatában így van. Két lány/nő elöbb fog pl a sminkelésről beszélgetni mint egy fiú és egy lány. Nyilván nem ugyan az az érdeklődési kör.
2011. jún. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van húgom is és öcsém is. Öcsémmel jövök ki jobban és a kötödés is erősebb. 38N
2011. jún. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!