Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan emiatt ne...

Most komolyan emiatt ne menjek nyaralni?

Figyelt kérdés
Barátommal több, mint 2,5 éve vagyunk együtt. Eddig minden évben Horvátországban voltunk, idén viszont találtunk egy last minute tunéziai nyaralást, ami ugyanannyi pénzből jönne ki, mint a horvátországi lenne, meg volt eddig. Ebben a hotelben már voltunk 3 éve a szüleimmel is és nagyon tetszett. Mondtam előbb anyunak, erre beszól egy ilyet, hogy mi az hogy én menni akarok, csak öcsém szívét fogom fájdítani (19 éves), meg majd hogy fogja ő öcsémet kárpótolni? Meg totál kiakadt. Most komolyan. 21 éves vagyok, most végzek a főiskolán, ahonnan havonta 50-70ezer ft között kaptam pénzt ösztöndíjra, azokból a százezrekből bőven ki tudom fizetni magamnak. Most ezért ne menjek??? Miért kell így kiakadni?? Egyébként meg megyek velük is 4 napra Horvátországba, öcsém meg megy mindenféle táborokba meg a Balatonra a barátnőjével meg az iskolájával meg mit tudom én...akkor meg miért ne mehetnék én el a barátommal Tunéziába ha van lehetőségem?
2011. jún. 29. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen engedélyt kérsz a szüleidtől??? Fogod magad azt mész Tunéziába.
2011. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
melyik suliba kaptál te ennyi ösztöndíjat?
2011. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Jönnek az irigykedők :)
2011. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az öcséd meg 19 éves. Dolgozzon ő is valamit, amiből fizetni tudja a nyaralását. Miért az anyja kötelessége lenne az ő nyaralását fizetni? A tiédet talán ő fizeti?
2011. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagy,anyud ne szóljon bele ,menj nyugodtan barátoddal nyaralni Tunéziában! :) Nem bánod meg ,nagyon szép hely! Nekem is az a vágyam ,h eljussak 1szer majd oda:)
2011. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
jah :Testvérem is annyi ösztöndíjat is kapott mikor fősulis,persze mert jól tanult! :)
2011. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
74%
Menj el Tunéziába! Hátha az öcséd is kedvet kap egy ilyen jól fizető főiskolához! :)
2011. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Te fizeted? Akkor elég igazságtalan anyukád. Ha majd öcséd is kap ösztöndíjat vagy megdolgozik egy tunéziai nyaralásért akkor menjen ő is, ezt miért anyukádnak kellene kárpótolni, a te pénzed te döntesz. Másrészt ha a horvátországi úttal nincs baja és a tunéziai ugyanannyiba kerül akkor sztem csak irigykedik. vagy rossz napja van. passz.
2011. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A saját pénzedből, a saját szabadidődben akarsz menni nyaralni.

Már nem azért, de ha én ezt megtehetném, azt sz*rnám le a legmagasabbról, hogy mit szól ehhez az ÖCSÉM XD... Ha hisztizik, meg irigykedik vonj vállat, hogy akkor húzzál dolgozni vagy tanulj jól és mehetsz te is.

Anyukád helyében meg tök büszke lennék rá, hogy a lányom 21 évesen mindezt meg tudja teremteni magának. Más huszonéves lány ismerőseim anyjuk nyakán csüngenek, és eszük ágában sincs dolgozni, mert így kényelmes... BAZZZXDD

Ez fáj de komolyan...

20L

2011. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jajj ne foglalkozz edesanyaddal! Milyen szulok vannak....Istenem...

Nehogy a hulye beszolasa miatt megtedd, hogy ne menj el!

Ne erdekeljen! 21 eves vagy, megdolgoztal azert az osztondijert. Nehogy mar ne mehessel el a ocsed miatt.

Nem jon hogy higyjem miket kepes mondani egy anya...komolyan nem na. Milyen dolog ez?!

Menj el nyugodtan a baratoddal Tuneziaba, erezzetek jol magatokat, oruljetek egymasnak meg a gyonyoru helyeknek, elvezzetek a fiatalsagotokat!

Kellemes udulest kivanok Nektek! :)


26L

2011. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!